Судді | Федерація водного поло України

Бєлєвцов В’ячеслав Іванович
Область: Харківська
Категорія: Міжнародна категорія
Виконує функцію головного судді
Махарадзе Георгій Тенгізович
Область: Одеська
Категорія: Міжнародна категорія
Вєрємєєв Костянтин Сергійович 
Область: Дніпропетровська
Категорія: Перша
Головко Юрій Євгенович 
Область: Дніпропетровська
Категорія: Перша
Гончаров Сергій Вікторович 
Область: Дніпропетровська
Категорія: Міжнародна
Виконує функцію головного судді
Баранніков Георгій Євгенович 
Область: Донецька
Категорія: Національна
Виконує функцію головного судді
Басловяк Юлія Ігорівна 
Область: Донецька
Категорія: Перша
Качалов Олександр Юрійович 
Область: м.Київ
Категорія: Національна
Виконує функцію головного судді
Костанда Вячеслав Ремович 
Область: Харківська
Категорія: Міжнародна
Гавриленко Володимир Миколайович 
Область: Закарпатська
Категорія: Перша
Мордвінцев Геннадій Олександрович 
Область: Закарпатська
Категорія: Національна
Черленяк Дмитро Федорович 
Область: Закарпатська
Категорія: Національна
Єгоров Олексій Валентинович 
Область: Львівська
Категорія: Перша
Зінкевич Ігор Ілліч 
Область: Львівська
Категорія: Національна
Виконує функцію головного судді
Кручок Станіслав 
Область: Львівська
Категорія: Перша
Момот Віктор Володимирович 
Область: Львівська
Категорія: Перша
Наумчик Євген Георгієвич 
Область: Львівська
Категорія: Національна
Висотін Володимир Іванович 
Область: Київська
Категорія: Національна
Виконує функцію головного судді
Завізіон Валерій Михайлович
Область: м. Київ
Категорія: Національна
Виконує функцію головного судді
Ставертій Олександр Вікторович
Область: Одеська
Категорія: Національна
Виконує функцію головного судді
Антонюк Олександр Васильович
Область: м. Київ
Категорія: Перша
Вишневська Світлана Віталіївна
Область: Харківська
Категорія: Міжнародна
Виконує функцію головного судді
Головкін Тарас Євгенович
Область: Харківська
Категорія: Національна
Гуренко Дмитро Ігоревич
Область: Харківська
Категорія: Друга
Євтушок Олександр Юрійович
Область: м. Київ
Категорія: Національна
Виконує функцію головного судді
Островский Мар’ян Володимирович
Область: Львівська
Категорія: Національна
Виконує функцію головного судді
Свіщов Віталій Олександрович
Область: Львівська
Категорія: Перша
Сидорович Юрій Омелянович
Область: Львівська
Категорія: Національна
Смеркус Олег Євгенійович
Область: Харківська
Категорія: Національна
Чобіт Тарас
Область: Львівська
Категорія: Національна
Бузанов Євген Олександрович
Область: Донецька
Категорія: Перша
Бураков Олександр Сергійович
Область: Харківська
Категорія: Перша
Гончаренко Анна Миколаївна
Область: Харківська
Категорія: Міжнародна
Карпа Станіслав
Область: Львівська
Категорія: Кандидат
Куліков Ярослав
Область: Львівська
Категорія: Кандидат
Осика Максим
Область: Львівська
Категорія: Кандидат
Погребняк Владислав Вікторович
Область: м. Київ
Категорія: Національна категорія
Польовий Маркіян
Область: Львівська
Категорія: Кандидат
Черевко Ігор
Область: Львівська
Категорія: Кандидат
Фоменко Василь Вікторович
Область: Закарпатська
Категорія: Кандидат
Лісун Віталій Сергійович
Область: м.Київ
Категорія: Національна 
Made on
Tilda