НОВИНИ

Федерація водного поло України закликає заборонити участь збірним та клубам Російської Федерації та Білорусі в усіх змаганнях під егідою FINA та LEN!

Федерація водного поло України закликає заборонити участь збірним та клубам Російської Федерації та Білорусі в усіх змаганнях під егідою FINA та LEN!

Федерація водного поло України звертається до FINA та LEN із закликом заборонити представникам Російської Федерації та Білорусі участь у міжнародних змаганнях.
24-го лютого Росія оголосила війну Україні і вторглася на територію нашої країни з усіх боків географічних кордонів та сусідньої Білорусії. Це грубе порушення Статуту ООН та основних норм і принципів міжнародного права, а також принципів Олімпійської Хартії та Олімпійського перемир’я. Сьогодні спільне завдання українців – захистити рідну землю. Також, зараз Україна стає щитом для усієї Європи від тиранії, яку агресор прагне принести своєю зброєю!
Глибоко переконані, що представникам нації, яка принесла війну в Європу, не місце у будь-яких міжнародних спортивних змаганнях, які несуть світлі принципи. Наполегливо просимо заборонити участь збірним та клубам Російської Федерації та Білорусі в абсолютно усіх турнірах під егідою FINA та LEN.
Ми просимо європейські ватерпольні клуби та збірні бути солідарними з українським народом і відмовитися від абсолютно усіх матчів з клубами та збірними цих країн. Ми також закликаємо всі міжнародні спортивні федерації не розглядати ці країни для проведення будь-яких майбутніх спортивних заходів до того, як ці уряди припинять військову агресію проти України та не відновлять повагу до принципів міжнародного права.
Країні, яка оголосила війну, не місце у міжнародній спортивній спільноті!

Посилання на офіційний лист ТУТ!