НОВИНИ
Новини

Українські ватерполісти у день святого Миколая відвідали три будинки реабілітаційного центру «Джерело».

Українські ватерполісти у день святого Миколая відвідали три будинки реабілітаційного центру «Джерело».

У день святого Миколая четверо гравців збірної команди України: Максим Осика, Костянтин Алєксєєв, Юрій Мамєтьєв і Олександр Дядюра на кілька годин стали помічниками Миколая. Разом із головним тренером збірної - Ігорем Зінкевичем гравці відвідали одразу три реабілітаційні центри «Джерела». Першою локацією був будинок на вулиці Богдана Хмельницького. Там хлопці упродовж години спілкувались з хлопцями і дівчатами, які проходять реабілітацію.


«Я дуже радий, що ми з командою відвідали хлопців та дівчат з реабілітаційного центру «Джерело». Я вже багатьох з них знаю особисто. Під час спілкування ми розповіли хлопцям про наші змагання, вони усі цікавляться водним поло і це дуже тішить. Відверто захоплююсь силою цих людей у прагненні до життя, вони молодці», - капітан збірної України з водного поло Олександр Дядюра.

У кожному з будинків РЦ «Джерело» реабілітацію проходять більше десяти осіб. Гравці збірної України могли переглянути картини та новорічні прикраси, які власноруч виготовляють відвідувачі.

«В нас в «Джерелі» дуже люблять і чекають свято Миколая. Це особливий день для наших дітей. Хочемо подякувати ватерполістам збірної за ці чудові подарунки. Хлопцям дуже цікавий спорт і тому таке живе спілкування їх неабияк заряджає. Дякуємо, що у цей святковий день команда була разом із нами»,- психолог реабілітаційного центру «Джерело» - Галина.


Ватерполісти запросили усіх хлопців та дівчат з РЦ «Джерело» відвідати матчі збірної України у Львові, які відбудуться у червні 2022 року.


«В мене завжди дуже особливі емоції викликають люди з «Джерела». Їхнє прагнення до життя неймовірне. Хочеться побажати їм міцного здоров’ячка. Нині наша команда стала посланцями святого Миколая, хочеться аби до таких акцій доєднювались багато людей»,- в.о головного тренера збірної України з водного поло Ігор Зінкевич.