НОВИНИ

ІГОРЮ ЗІНКЕВИЧУ – 64!

ІГОРЮ ЗІНКЕВИЧУ – 64!
Сьогодні, 23-го березня, вітання з нагоди 64-го дня народження приймає директор ВК «Динамо» Львів Ігор Ілліч Зінкевич – один з найкращих воротарів в історії львівського «Динамо», який по завершенні кар’єри гравця понад два десятки років був головним тренером «синьо-білих».
Ігор Ілліч усе своє життя присвятив сім’ї і родині, а також служінню його Величності Водному поло. Напевне ніхто не буде сперечатися, що дуже важко знайти людину, яка б була віддана грі з м’ячем на воді більше, ніж наш нинішній іменинник. Ігор Зінкевич і як гравець, і як тренер, а тепер і як функціонер досягнув у спорті серйозних успіхів. Та найбільшим його здобутком є той факт, що водне поло, як вид спорту, не померло у Львові. Більше того, львівське «Динамо» стало і нині є беззаперечним флагманом вітчизняного ватерполо, а гравці нашої команди складають кістяк національної збірної України. І в цьому також величезна заслуга Ігоря Ілліча.
Шановний пане Ігорю, вітаючи Вас з ювілеєм у цей прекрасний весняний день, ми, на жаль, не можемо не згадати про те, що ось уже майже місяць увесь український народ веде героїчну боротьбу з окупантами за свою свободу і незалежність, цілісність і суверенітет нашої держави. Тож в першу чергу бажаємо Вам і нам усім мирного неба та якомога швидшої перемоги над супостатом! Звісно, бажаємо на багато-багато років міцного здоров’я, щирого кохання від дружини, любові від синів і невістки та якомога більше утіх від онука, родинного щастя і затишку, поваги від усіх, хто Вас оточує, достатку і добробуту. Також бажаємо яскравих творчих здобутків у справі розбудови вітчизняного загалом і зокрема львівського водного поло, нових феєричних перемог «Динамо» і збірним України.
Бажаємо, щоб кожен Ваш новий день починався з радісної усмішки, ласкавого погляду найрідніших і занять фізичними вправами! Аби щоденно у Вас був гарний настрій і Ви завжди оцінювали ту чи іншу ситуацію з позитивної сторони в будь-яку погоду і пору року, незважаючи ні на які життєві проблеми. Нехай прожиті роки будуть не відміткою віку, а всього лише стажем мудрості та досвіду. І нехай поруч з Вами завжди ходить удача і для Вас постійно світить сонце щастя та добра!
Хай Матінка Божа Вам всяк час помагає, а незгоди й невдачі Вашу хату минають зі швидкістю світла. Бажаємо не знати бід, смутку й печалі. І нехай іще багато-багато літ Вас щоденно надихають світлі далі та широкомасштабні нові проекти в різних галузях життя. Нехай здоров’я і щастя будуть з Вами завжди у змові та поруч. Сонця, неба, достатку Вам і, звичайно, любові! Нехай все у житті складається виключно за Вашим сценарієм зі щасливим фіналом!
З Днем народження Вас і многая літа, шановний Ігорю Іллічу! І нехай Всевишній та Матінка Божа оберігають Вас та Ваших рідних і близьких!
ДОВІДКА
ЗІНКЕВИЧ Ігор Ілліч
Народився 23-го березня 1958 року у Львові. Перший тренер – Яковенко Юрій Григорович. Ватерпольне амплуа – воротар.
Вихованець Львівського спортінтернату, який закінчив у 1976 році. Чемпіон СРСР серед дублюючих складів 1975 року. Переможець Спартакіади школярів Радянського Союзу 1976 року.
Виступав за головну команду львівського «Динамо» у 1976 – 1987 роках. З 1981 по 1985 рік – капітан команди. Найкращий результат у чемпіонатах СРСР серед команд Вищої ліги – 5-е місце у сезоні 1978 року. Майстер спорту Радянського Союзу (1978 р.). У 1981 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури.
Роботу у тренерському штабі львівського «Динамо» розпочав у 1987 році і працює в ньому до сьогоднішнього дня. З 1995 по 2016 рік – головний тренер «Динамо». Нині – виконує функції директора ВК «Динамо» і працює тренером у Львівському училищі фізичної культури. Заслужений тренер України (1996 р.), «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України» (2016 р.), «Почесний динамівець України».