НОВИНИ
Новини

«"Динамо Львів" – один зі символів спортивного Львова». Клуб відзначив 75-ліття від дня створення

«"Динамо Львів" – один зі символів спортивного Львова». Клуб відзначив 75-ліття від дня створення

29 червня відзначили 75-ліття клубу. На урочистостях згадали історію «Динамо», відзначили «динамівців» різних поколінь, а також погасили марку, яку клуб спільно з Укрпоштою розробили до 75-ліття команди.

«Львівське "Динамо" — це великий клуб з великими традиціями. Багато було поколінь, які здобували високі нагороди, виховали хороших спортсменів. Далі, вірю, цю естафету підтримають і наступні покоління», – зазначив гість заходу Михайло Цимбалюк, народний депутат України.

Для гостей заходу організували інтерактивну та друковану фотовиставку, а також виставку трофеїв, які здобула команда. Одним з експонатів був перший м’яч, яким грали «динамівці» ще 1949 року.

«ВК "Динамо" – це бренд для Львова і для всього регіону. Дякую кожному з вас, що ви творите історію, та бажаю перемог у житті і на змаганнях. Дякую, що можу бути дотичним до частини ВК "Динамо Львів", бачити наживо ці матчі та славу, яку ви робите для Львівщини», – Максим Козицький, голова Львівської обласної військової адміністрації.

«Динамо Львів» – це найтитулованіший ватерпольний клуб в Україні з 1949 року. А за час Незалежності нашої держави "Динамо Львів" став 11-разовим чемпіоном України, 13-разовим володарем Кубків та 7-разовим володарем Суперкубків України.

З 1949-го року це єдина команда в Україні, яка не пропустила жодного чемпіонату України.

«Я вірю, що наші ватерполісти з команди ВК "Динамо" будуть кувати великі перемоги не лише в Україні, а й на міжнародній арені: на чемпіонатах Європи, світу, Олімпійських Іграх, аби про наших спортсменів чули у різних куточках світу. Я палкий фанат ВК "Динамо Львів", люблю і ціную цю команду», – Андрій Садовий, Львівський міський Голова.

Шестеро динамівців брали участь у олімпіаді в Атланті 1996 року в складі збірної України. Відтоді й дотепер це єдина чоловіча команда, яка представляла Україну на Олімпійських іграх. Тоді змагалися динамівці Єгоров Олексій, Потольницький Олександр, Рождественський Вадим, Андреєв Дмитро, Скуратов Вадим, Стратан Дмитро. Тренером нашої збірної був тренер тогочасного «Динамо» Юрій Гайдаєнко!

Четверо динамівців ставали призерами Олімпійських Ігор, зокрема, двоє з них в той час і були гравцями Динамо Львів. Це Микола Смірнов та Віктор Берендюга. Вони в складі збірної вибороли бронзу олімпіади у Сеулі 1988 року!

«Я б хотів відзначити тих людей, які творили справу ВК "Динамо Львів" кілька поколінь. Великий шлях у 75 років пройшли, а попереду ще багато роботи, аби здобувати нові нагороди. В Україні не так багато брендів, які мають таку велику історію, а ВК "Динамо Львів" – це один з них. Радий, що клуб живе і розвивається в такий важкий час для країни», – Вадим Гутцайт, президент Національного олімпійського комітету України.

«Я, насамперед, хочу подякувати всім поколінням ВК "Динамо Львів": ветеранам клубу, тренерам, гравцям різних поколінь. Вони внесли великий вклад у розвиток команди. На сьогодні ми маємо приклад минулих поколінь, як здобувати високі результати. Знаю, що теперішні гравці будуть примножувати і прославляти клуб не лише в Україні, а й на міжнародній арені. Вітаю усіх причетних із ювілеєм», – Олександр Свіщов, почесний президент ВК «Динамо Львів».

Гасло клубу з 2001 року, яке надихає та мотивує команду на звитяги та перемоги,: «Хлопці, будьмо! Гей!» Воно з’явилося у Севастополі на Кубку України.

«На сьогодні, в час війни, ми маємо можливість завдяки Збройним силам України відзначити наш ювілей клубу. Тож хочеться, аби славу команди, яку кували кілька поколінь ватерполістів, тепер примножували і розвивали теперішні гравці», – Микола Смірнов, віцепрезидент ФВПУ.

«Для мене ВК "Динамо Львів" – це один із символів спортивного Львова. Команда сьогодні демонструє чудові результати, розвивається і рухається вперед. Впевнений, що в цього клубу велике майбутнє, тут люди живуть серцем, аби розвивати і примножувати славу команди», – Григорій Козловський, почесний президент ФК «Рух» Львів.