НОВИНИ
Новини

Підсумки відкритого Кубка Львова з водного поло серед ветеранів 2021

Впродовж трьох днів за відкритий Кубок Львова з водного поло змагалися команди зі Львова, Київщини, Ужгорода, Литви, Словаччини та Білорусі. Турнір тривав три дні, з 24 по 26 вересня, у стрибковому басейні спорткомплексу Міністерства оборони України. Захід пройшов за підтримки Львівської міської ради в рамках програми Lviv Open Cups.

Результати першого дня змагань (24.09.2021):

ВК “Київщина-Мастерс”, м. Київ - ВК “Masters Belarus”, Білорусь: 6-11 (1-3, 0-3, 2-3, 3-2)
ВК “Акватіко”, Львів - ВК “LTU masters”, Литва: 16-13

Результати другого дня змагань (25.09.2021)
ВК “Кошиця”, Словаччина - ВК “Masters Belarus”, Білорусь: 6-16 (4-2, 0-4, 0-6, 2-4)
ВК “Ужгород”, Ужгород - ВК “LTU masters”, Литва: 5-5 (2-2, 1-0, 1-1, 1-2)
ВК “Київщина-Мастерс”, м. Київ - ВК “Кошиця”, Словаччина: 11-4 (0-2, 3-1, 3-1, 5-0)
ВК “Акватіко”, Львів - ВК “Ужгород”, Ужгород: 8-6 (3-1, 0-1, 2-0, 3-4)

Результати третього дня змагань (26.09.2021)
Гра за 5-6 місце:
ВК “Кошиця”, Словаччина – “LTU masters”, Литва: 8-11 (2-2, 1-1, 1-4, 4-4)
Гра за 3-4 місце:
ВК “Київщина-мастерс”, Київ - ВК “Ужгород”, Ужгород: 16-3 (3-2, 5-0, 3-1, 5-0)
Фінал:
ВК “Masters Belarus”, Білорусь – ВК “Акватіко”, Львів: 13-10 (3-1, 4-2, 4-4, 2-3)

Підсумки відкритого Кубка Львова з водного поло серед ветеранів:
1 місце: ВК “Masters Belarus”, Білорусь 
2 місце: ВК “Акватіко”, Львів
3 місце: ВК “Київщина-мастерс”, Київ
4 місце: ВК “Ужгород”, Ужгород
5 місце: “LTU masters”, Литва
6 місце: ВК “Кошиця”, Словаччина


" Дуже приємно, що організували такий турнір у Львові. Приїхали сюди, хочемо згадати давні часи, тому що з деякими хлопцями зі Львова ми ще грали разом. А тут вже просто по різні сторони, за різні команди граємо. Звичайно, що перемоги хочеться. Зрозуміло, що у ветеранів це вже не чемпіонат України, але все одно прагнули виграти, як завжди, спортивний інтерес", - каже гравець ВК “Masters Belarus” Михайло Єзерський.

"Щоразу тішуся, коли маю можливість пограти водне поло. Це атмосфера, яку не передати словами, відчуття, що знову в грі, ті ж емоції та переживання за голи. Це дуже класно, і кожен раз, коли є можливість, я намагаюся пограти водне поло. Це старі друзі, це колектив, це азарт, це все.
Помітно, що білоруси тренуються по чотири рази на тиждень. Ми, звісно, збираємось один раз на тиждень. Відтак, ми не можемо бути такими мобільними. Але в нас є характер, ми стараємося, намагаємося забивати голи і відпрацьовувати на повну, як можемо.
Проте, у таких турнірах, як цей, суть в іншому. Зрозуміло, що всі борються за перемогу, але це не є головною ідеєю змагань. Тут багато людей, які роками грали разом у професіональній кар’єрі. А зараз ми зустрічаємся просто як друзі, і ми від цього отримуємо насолоду. А гра – це те, що ми вміємо, це привід зібратися", - ділиться враженнями від турніру гравець команди "Акватіко" Олексій Шведов.

"Настрій чудовий. Дуже цікавий, захоплюючий турнір, гарні команди, рівні сили. Це і є ізюминка цих змагань, що пограли в такому віці. Люди прожили у водному поло життя, знають тактику, ніхто нікуди не спішить, грають цікаво та змістовно. І мені дуже сподобався сам характер гри у кожної команди. У басейні вода "кипить", маса емоцій. Дякую організаторам, на найвищому рівні все провели. Тут і повне забезпечення, і харчування, і проживання. Федерації Львова і України просто молодці, вони розвивають водне поло, тішить, що не забувають і про ветеранів. Львів – це "мекка" водного поло, кузня кадрів", - розповідає гравець ВК "Ужгород" та голова федерації водного поло Закарпаття Віктор Пушавер.