НОВИНИ
Новини

Аналіз І етапу Північної ліги від команди та президента ФВПУ

"Динамівці" груповий етап зіграли в Румунії та пройшли далі з першого місця в групі В.

«Результат є, перемога є. Це попри те, що останній етап підготовки до змагань у нас був змазаний, через поломку басейну не могли тренуватися як зазвичай. Добре, що в нас були два тренування по приїзду на турнір. В іграх ми потренували дії 6х6, позиційну атаку, контратаку. Відпрацьовуємо це в бойових умовах, адже вдома басейн нестандартного розміру. У грі з «Модрі Драчі» відпрацьовували захист з підстраховкою стовпа, у них дуже потужний центральний нападник. Нам це вдавалося, тож ми змогли надійно відпрацювати захисті, забивши свої голи.

Щодо румунів – це молода команда, вони більш рухливі, молоді й легкі, і від того ми трішки недоналаштувалися на гру і робили багато помилок, пропускали контратаки, і з того гра вдалася нервова. По рахунку ми на три голи виграли, але це мав би бути інший результат.

Їхали нашим основним складом, не було тільки Чопика, Палія і Яреми Олександра. Ми їх залишили вдома, але взяли з собою одного з найкращих гравців ужгородської команди – Артема Гавриленка, аби подивитися на нього в дії. Багато в чому молоді гравці проявили себе непогано, для них це добрий досвід. Вони почали дослухатися, змінювати свій стиль гри, який був до того. Багато моментів нам вдавалося і ми могли їх ефективно використовувати. Щодо досвідчених, то Алєксєєв себе добре показав як лідер команди і забив потрібні голи, гарно зіграли воротарі.

Наступний тур для нашої команди відбудеться у Стокгольмі 21-23 березня. Там ми зіграємо з командами Вільнюса та Стокгольма. З цієї підгрупи далі пройде дві команди,» – розповів головний тренер ВК «Динамо» Львів» Олексій Шведов.

«Перший матч з чеською «Кометою Брно» розпочався трошки безладно. У першому періоді особливо давалося взнаки, що ми довго не мали ігрової практики, близько двох місяців. Почали з рівним рахунком, але все ж довели гру до логічного завершення з впевненою перемогою.

Другий поєдинок з «Модрі Драчі Кошице» був, мабуть, найкращий з трьох. Ми повністю контролювали хід гри, максимально дотримувалися настанов тренера і використовували слабкі сторони суперника. І переважно всі голи ми забивали з контратак.

Третій матч проти «Крісул Орадеа» був найбуремніший та найнеприємніший, тому що, віривши в себе, побачивши, що команда досить молода, почавши вести в рахунку в перших двох періодах, ми розслабилися і третій-четвертий період вже контролювали суперники з Румунії. Велике невиконання установки призвело до того, що рахунок під кінець зустрічі скоротився до трьох м’ячів і ми втратили нашу перевагу, яку зробили в першій половині гри,» – аналізує капітан «Динамо» Олександр Дядюра.

«Звісно, результатом ми всі задоволені: три гри і максимум очок. Попри хороші ігри, у першому раунді Північної ліги, я вважаю, усім гравцям і мені зокрема, є над чим працювати і виправляти помилки, в тому числі тактичні. Десь вплинув на нашу гру і розмір басейну, він був набагато вужчий, ніж повинен, і це інша специфіка гри. Якщо підсумувати, то відіграли більш менш непогано, але є над чим працювати,» – зазначив гравець ВК «Динамо» Львів Костянтин Алєксєєв.

«Я задоволений результатом ВК «Динамо» Львів» у першому турі Північної ліги. Всі суперники нам були під силу, і це було помітно в поєдинках, які ми побачили. Тішить і той факт, що тренери дають ігровий час молодим гравцям. Одразу шість молодих ватерполістів отримали шанс проявити себе в матчах. Завдання перед ВК «Динамо» стоять амбітні - виграти Північну лігу або, щонайменше, бути у призерах. Попереду у хлопців багато роботи, тому бажаю успіху і сил в наступних раундах,» - підсумував президент ФВПУ Олександр Свіщов.