НОВИНИ
Новини

Збірна України U-17 провела збір у СловаччиніНаціональна команда України U-17 готується до кваліфікації чемпіонату Європи у цій віковій категорії. Для кращої підготовки хлопці зібралися на навчально-тренувальний збір у Кошице, який тривав з 13 по 19 лютого.

«За цей період ми провели 12 занять разом із чотирма дорослими командами Кошице. Вони були направлені на те, щоб зіграти колектив перед кваліфікацією чемпіонату Європи. Ми працювали над організацією нашої гри як в атаці, так і в обороні, відпрацьовували чисельні перевагу та меншість. Війна не дозволяє нам зібратися всім разом в Україні, тож ми вимушені шукати такі можливості закордоном,» – розповідає тренер збірної України U-17 Євген Наумчик.

Учать у зборі взяли 16 ватерполістів: семеро львів’ян, п’ятеро дніпрян, троє харків’ян та один ужгородець. Під час повномасштабної війни усі, крім шести львів’ян, живуть та тренуються закордоном.

СКЛАД ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ НА ЗБОРАХ У КОШИЦЕ: Ярема Арцишевський, Георгій Боднар, Артемій Черних, Юрій Чижук, Ярослав Гуржій, Єгор Карасов, Марко Хитрий, Маркіян Лен, Кирило Левін, Артем Наконечний, Олег Рудник, Даніїл Самофал, Октавіан Веклюк, Максим Ярмолюк, Микита Юнглін, Артем Зотов.

Далі на збірну України U-17 чекає турнір в Новаках, який відбудеться з 24 по 26 лютого. Там зіграють вісім команд з Молдови, Румунії, Польщі, Словаччини, Чехії, Грузії, Варшави і України.

«Наше основне завдання на цьому турнірі – перевірити ігрову готовність після проведеного збору, подивитися декілька нових гравців, тому що переглянути всіх одночасно змоги не маємо. Прагнемо вийти на оптимальний склад, який поїде на першість континенту. Також хочемо подивитися, як грають наші суперники, бо Румунія та Молдова також братимуть участь у кваліфікаційному турнірі на чемпіонат Європи,» – додає Євген Наумчик.

Кваліфікація чемпіонату Європи U-17 відбудеться з 15 по 19 березня в румунському Тиргу-Муреш.