НОВИНИ
Новини

Підсумки ІІІ туру Вищої ліги серед жінок

ІІІ тур відкритого чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги відбувся у Кам’янському з 5 по 7 квітня.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ:

  • ВК «Амазонки»-КДЮСШ ім. Ю. Кутенка (Львів) – збірна Києва 9-13 (1-5, 2-1, 2-4, 4-3)
  • ВК «Амазонки»-КДЮСШ ім. Ю. Кутенка (Львів) – збірна Донецької області 10-4 (4-0, 2-0, 2-3, 2-1)
  • Збірна Донецької області – збірна Києва 7-15 (3-2, 0-5, 2-3, 2-5)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ ПІСЛЯ ТРЬОХ ТУРІВ:

1. ВК «Амазонки»-КДЮСШ ім. Ю. Кутенка (Львів) – 15 очок
2. Збірна Києва – 12 очок
3. Збірна Донецької області – 0 очок.

«Наша основна гравчиня була з температурою, команда вийшла після хвороби і ясно, що нас у першій грі не вистачило. Плюс дівчата робили багато індивідуальних помилок. Хочу привітати команду Києва з перемогою в нашому матчі. Сюрпризів не було, ми знали, що приїхали зараз у важкій формі», – розповідає головний тренер ВК «Амазонки»-КДЮСШ ім. Ю. Кутенка (Львів) Євген Скиба.

«У першій грі дівчата налаштувалися, грали чітко, так, як треба. Друга гра дуже млява, спортсменки сонні. Результат є, але сама гра не дуже сподобалася. В принципі, настанови дівчата виконували. Ми почали з однієї тактики, потім перелаштувалися. За підсумками цього туру з’являється інтрига у боротьбі за чемпіонство. Якщо ми виграємо дві гри на останньому турі, то станемо чемпіонами України», – коментує головний тренер збірної Києва Сергій Лебедєв.

«Сюрпризів не було, є у нас спад команди цьогоріч. Не змогли приїхати дві наші гравчині , одна з яких – з основного складу. На жаль, цього року дуже погано виступає команда. Ми намагаємося щось зробити, але можливо одна з причин, що дівчата два роки не живуть вдома і на них це тисне психологічно. Але будемо тренуватися і працювати далі», – зазначає головний тренер збірної Донецької області Сергій Рябченко.