НОВИНИ
Новини

Українки змагаються на юніорському чемпіонаті РумуніїЧемпіонат Румунії U-19 проходить у три тури. Перший етап змагань зіграли 25-27 листопада у місті Тиргу-Муреш. Другий тур відбудеться в лютому, а третій – наприкінці березня - початку квітня 2023 року.
У чемпіонаті Румунії бере участь команда СДЮСШОР №9 Києва, яку тренують Михайло Лєбєдєв та Наталія Мельничук. 
«Ми ще до війни хотіли паралельно заявитися на якийсь чемпіонат закордоном, адже в Києві нема хороших умов для тренувань. Ми працюємо тут без воріт. Є басейн КПІ, де іноді можемо займатися, але там часто або нема гарячої води, або виникають ще якісь труднощі. А з початком повномасштабної війни з іграми стало ще важче. Востаннє, де ми змагалися, був Кубок України у Львові, який відбувся ще у вересні, і там же ми останній раз бачили ворота. Тож, я поговорила зі своєю донькою, яка грає у ВК «Динамо Бухарест», ми зв’язалися з федерацією водного поло Румунії, і нас прийняли. Єдине, у румунському чемпіонаті ми граємо поза заліком,» - розповідає тренерка СДЮСШОР №9 Києва Наталія Мельничук.

Загалом, на юніорському чемпіонаті Румунії змагаються чотири команди. Тож, українки на першому турі зіграли три матчі.
CSM TG-Mures - СДЮСШОР №9 Києва  12-10
СДЮСШОР №9 Києва - «Динамо Бухарест»  5-14
CSSNR. 1 Бухарест - СДЮСШОР №9 Києва  11-8

СКЛАД СДЮСШОР №9 Києва на чемпіонаті Румунії:

1. Козлова Дар'я, 2006 р.н. (Київ)
2. Білецька Ірина, 2006 р.н. (Київ)
3. Литвиненко Яна, 2006 р.н. (Краматорськ)
5. Щербина Олександра, 2003 р.н. (Краматорськ)
7. Ченцова Мирослава, 2007 р.н. (Київ)  
8. Науменко Катерина, 2005 р.н. (Київ)   
9. Кравченко Лілія, 2006 р.н. (Київ)
10. Булат Діана, 2006 р.н. (Київ)
11. Погребняк Олександра, 2008 р.н. (Київ)
12. Юр'єва Агата, 2006 р.н. (Київ)
14. Забродська Олена, 2008 р.н. (Київ)
15. Кириліна Ангеліна, 2006 р.н. (Дніпро)

«П’ятеро киянок не змогли зіграти на чемпіонаті Румунії, адже були в той час в Португалії. Тож, ми з Михайлом Лєбєдєвим, як тренери збірної України U-17, скористалися нагодою та взяли з собою ще кілька дівчат з Краматорська та Дніпра. Це була добра нагода переглянути їх, аби побачити, як вони діють в команді.
Всі ігри програли, але ми туди їхали не за перемогою, не за першим місцем, а щоб набратися досвіду, перевірити молодших дівчат, як вони взаємодіють. В останній грі ми вели перших два періоди, але потім вилучили деяких наших досвідчених гравчинь і ми догравали молоддю. Тож, поступилися не тому, що слабші,» - додає Наталія Мельничук.