НОВИНИ
Новини

Росіянку Марію Полякову вимагаємо відсторонити від комісії спортсменів FINA!

Росіянку Марію Полякову вимагаємо відсторонити від комісії спортсменів FINA!

Федерація водного поло України долучилася до звернення чемпіона Європи та призера чемпіонату світу з плавання Андрія Говорова щодо відсторонення росіянки Марії Полякової від комісії спортсменів FINA. Під зверненням підписалися представники різних водних видів спорту України, враховуючи ватерполістів.

Рішення про прийняття Марії Полякової до комісії та надання їй права голосу FINA ухвалила під час чемпіонату світу, який тривав у Будапешті. Спортивна спільнота України вважає такий крок недоречним та обурливим. В Україні триває повномасштабна війна, яку розпочала Росія. Тисячі цивільних та військових українців загинули, зазнали непоправних втрат здоров’я, або ж залишилися без дому. Росіяни вбили уже понад 60 українських спортсменів та тренерів, зруйнували або пошкодили майже сто об’єктів спортивної інфраструктури. Відтак, більшість міжнародних спортивних організацій відсторонила російських спортсменів від усіх змагань.

Спортсменка Марія Полякова є не лише представницею країни-агресора, а ще й військовослужбовицею збройних сил росармії. Ми вважаємо, що вона, як і інші спортсмени Росії, не має права голосу у міжнародній спортивній спільноті.
Текст листа та список спортсменів, які під ним підписалися, прикріплюємо.