НОВИНИ
Новини

Жіноча збірна України U-19 виборола бронзу міжнародного турніруПідопічні Олександри Мироненко та Євгена Скиби зіграли на міжнародному турнірі "City of Guarda". Змагання відбулися у місті Гуарда в Португалії. Між собою боролися чотири збірних команди з Португалії, Хорватії, Англії та України.

Після трьох поєдинків українки посіли четверте місце у колі. 
25.11 Португалія - Україна 17-10
26.11 Хорватія - Україна 22-3
26.11 Англія - Україна 14-5

Далі збірна України змагалася за 3 місце зі збірною Англії. Попри те, що наші дівчата поступилися англійкам на 9 м'ячів у першій зустрічі, їм вдалося зібратися й показати свій характер та волю до перемоги. Тож українки посіли третє місце.

27.11, фінал за 3 місце: Англія - Україна  10-11
(Запис гри можна подивитися тут https://fb.watch/h36BtGzM71/)

"Для мене головний результат - це те, що дівчата отримали досвід і наприкінці змагань показали свій характер та бажання грати і перемагати. Впродовж усього турніру всі гравчині були задіяні в іграх, жодна не просиділа на лавочці всю гру.

Суперниці були з більшим ігровим досвідом, ніж наші дівчата, тому усі ігри були для нас важкі. Але у кожному матчі ми отримали досвід, якого нам не вистачає.

Якщо говорити про підготовку до змагань, то дівчата тренуються зараз в різних країнах і в різних умовах. Було важко зібрати усіх разом. Але, завдяки співпраці нашої федерації та федерації водного поло Португалії, ми отримали три дні спільного збору з командою Португалії у м. Алмейда. У нас було по два тренування на день, щодня спарингові ігри. 

Окремо хочу подякувати нашому президенту федерації водного поло України Олександру Свіщову, що повірив у нашу команду і допоміг з виїздом на цей турнір", – розповіла головна тренерка жіночої збірної команди України з водного поло Олександра Мироненко.