НОВИНИ
Новини

ЗМІНИ ДО РЕГЛАМЕНТІВ ЗМАГАНЬ

1️⃣ У зв’язку з тим, що від участі у фіналі змагань чемпіонату України серед юніорів 2007 р.н. відмовились команди ДЮСШ ім. А. Дідуха (Львів), КДЮСШ ім. Ю. Кутенка (Львів), КЗ СДЮСШОР ім. Я. Клочкової (Харків), внести зміни до регламенту проведення чемпіонатів України серед юніорів та юнаків 2024 року. А саме чемпіонат України серед юніорів 2007 р.н. провести в 1 тур протягом 4 ігрових днів за колом (з 16 до 19 травня 2024 року).

2️⃣ У зв’язку з пропозицією федерації водного поло Закарпатської області про проведення змагань II туру (фіналу) чемпіонату України серед юнаків 2011 р.н. і молодших, внести зміни до регламенту проведення чемпіонатів України серед юнаків та юніорів 2024 року.

А саме:

У II фінальному турі, який триває 5 ігрових днів, всі команди учасники (11 команд) розподіляються на групи «А» та «Б».

Протягом чотирьох ігрових днів команди в групах грають за колом.

У четвертий ігровий день після проведення ігор за колом у підгрупах проводяться півфінальні ігри для команд, які посіли 1-2 місця в підгрупах «А» та «Б».

Переможець групи «А» грає з командою, яка посіла 2 місце в групі «Б», а команда, яка посіла друге місце в групі «А» грає з переможцем групи «Б».

В п’ятий ігровий день команди грають з обов’язковим визначенням переможця.

1. За 9 місце грає 5 місце групи «А» та 5 місце групи «Б»

2. За 7 місце грає 4 місце групи «А» та 4 місце групи «Б»

3. За 5 місце грає 3 місце групи «А» та 3 місце групи «Б»

4. За 3 місце грають команди, які програли півфінальні ігри.

5. За 1 місце грають команди, які виграли півфінальні ігри.

Команда, яка посіла 6 місце у групі, займає 11 місце.

3️⃣ До Регламенту проведення Чемпіонату України серед чоловіків (Суперліга) внести наступні зміни:

За результатами чотирьох турів команди, які посіли 1-4 місця, в п’ятому турі грають за 1-4 місце з урахуванням очок, набраних цими (чотирма) командами в іграх між собою в чотирьох попередніх турах.

Команди, які зайняли 5-8 місця в п’ятому турі грають за 5-8 місце з врахуванням очок набраних цими (чотирма) командами в іграх між собою в попередніх чотирьох турах.