НОВИНИ
Новини

ВК «Динамо» Львів» вирушає на другий етап Північної ліги

Другий етап масштабних міжнародних змагань Nordic Water Polo League відбудеться з 22 по 24 березня у Стокгольмі.

Нагадаємо, що ватерпольний клуб зі Львова у груповому етапі набрав максимальну кількість очок і на турнір у Швеції пройшов з першого місця в групі.

На змаганнях у Стокгольмі львів’яни потрапили до підгрупи H1 разом з командами «Нептун» (Стокгольм) та «Вільнюс». У підгрупі H2 гратимуть шведський «SPIF Vattenpolo», «Cetus Espoo» із Фінляндії та «ŠKP Modrí Draci Košice» зі Словаччини.

Склад ВК «ДИНАМО» ЛЬВІВ»: Марко Хитрий, Юрій Маметьєв, Олександр Дядюра, Данило Соколов, Чінгіз Агаджанов, Костянтин Алєксєєв, Костянтин Нікольський, Ярема Арцишевський, Маркіян Лень, Юрій Чижук, Олександр Ричун, Олег Рудник, Роман Грищук. Тренер: Олексій Шведов.

РОЗКЛАД МАТЧІВ ІЗ ВК «ДИНАМО» ЛЬВІВ»:

23 березня, субота:
10:00 «Вільнюс» – ВК «Динамо» Львів»
16:00 «Нептун» (Стокгольм) – ВК «Динамо» Львів»

24 березня, неділя:
За підсумками цих двох поєдинків, «динамівці» зіграють ще один матч з однією з команд підгрупи H2.

У підсумку, три найкращі команди з групи Н (яка включає підгрупи H1 та H2) пройдуть до фінальної вісімки та поборються за основні призи Північної ліги (the Nordic League Final 8). Ще дві команди, які посядуть 4 та 5 місця, розіграють призи Трофею Північної ліги (the Nordic Trophy Final 8). Команда, яка фінішує шостою у групі H, припинить участь у змаганнях.