НОВИНИ
Новини

ВК «Динамо» Львів» – володар Суперкубка України з водного поло 2023

Матч за Суперкубок України відбувся 24 вересня у басейні Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України, що у Львові. За трофей боролися чемпіон та володар Кубка України ВК «Динамо» Львів» та срібний призер Кубка України ВК «Акватіко» (Львів). У напруженому матчі, сповненому інтриги до останніх секунд, перемогу здобули підопічні Олексія Шведова та Юрія Сидоровича.

ВК «Динамо» Львів» – ВК «Акватіко» (Львів) 10-9 (3-1, 2-1, 1-4, 4-3)

СКЛАДИ КОМАНД
ВК «Динамо» Львів»: Нікольський Костянтин, Осика Максим, Лень Маркіян, Арцишевський Ярема, Дядюра Олександр, Грищук Роман, Соколов Данило, Агаджанов Чінгіз, Ярема Олександр, Алєксєєв Костянтин, Чижук Юрій, Палій Арсен, Хитрий Марко, Городний Юрій, Ричун Олександр.

ВК «Акватіко» (Львів): Пижевський Василь, Чопик Святослав, Маметьєв Юрій, Рудник Олег, Шульженко Гліб, Бегень Юрій, Абрамов Олександр, Лісовий Михайло, Бабаєнко Владислав, Добуш Ростислав, Пантюков Сергій, Коноварт Андрій, Бабський Нестор, Свищ Максим, Фединяк Гліб.

Запис поєдинку можна переглянути на ютуб-каналі ФВПУ.


«Я люблю цей басейн, тут є енергія. А те, що ми побачили, це боротьба до кінця, тут ніхто не бавився у піддавання. Мене тішить, що грали дві львівські команди, але «Динамо» – це молода кров, енергія, і вони сьогодні «вставили» ветеранів. Так що таке воно життя, молодість перемагає», – поділився враженнями міський голова Львова Андрій Садовий, та додав:
«Я прихильник людей, які поважають спорт. Оця коротка мить, коли вони можуть змагатися тут, у воді, це треба вітати та підтримувати. Тому що війна триває, ми перемагаємо, але треба дати людям цей маленький момент відпочинку тут. І потім – вперед.»

«Насправді, я вперше подивився повний матч з водного поло. Раніше бачив уривками чи кадрами в соцмережах. І я переповнений емоціями. Зізнаюся, я вболівав за команду «Акватіко». Мені здавалося, що вони заслуговували на нічию і серію пенальті. Вкінці було 9:9 і я сподівався, що рахунок втримається. Але «динамівці» були сильніші і вони це довели. Впевнений, що такі клуби, як «Динамо», заслуговують на те, щоб представляти Україну на міжнародному рівні, й сподіваюся, що в складі збірної України вони здобудуть не одну медаль. А ми вболіватимемо, щоб це було «золото», – поділився враженнями народний депутат України Ростислав Тістик.

«Сьогодні була дуже унікальна гра, напружена, цікава, я за декілька сезонів такої гри не спостерігав. Мені складно, бо я дуже близько знаю команду «Динамо», і я вболівав за сильніших. Сьогодні цей колектив продемонстрував, що у «Львові» є хороші «динамівські» традиції, які почалися ще з часів радянського періоду. Це радує, але тішить і те, що крім «Динамо» є й інші команди, які майже не поступаються в професійності,» – каже народний депутат України Михайло Цимбалюк та додає:
«Гра, особливо такого рівня, це везіння. Сьогодні, як на мене, команди були рівні за грою, а результат говорить про певне спортивне везіння. Як вболівальник, я очікував на пенальті, це була би певна інтрига. Це би ще додало емоцій, але сталося як сталося.»