НОВИНИ
Новини

ВК «Lviv Lions» – чемпіони України з водного поло (пляжного) серед чоловіків

Перший в Україні національний чемпіонат з водного поло (пляжного) відбувся на озері Задорожньому, що на Львівщині, 25-26 серпня. Між собою позмагалися 8 команд зі Львова, Закарпаття та Києва, які спершу зіграли в групах, а потім боролися за місця.

У фіналі глядачі побачили, як у львівському дербі ВК «Lviv Lions» переміг «Aquatiko» з рахунком 11:9, а в матчі за бронзу ВК «Ужгород» обіграв київську «Хвилю» 19:9.

8 місце - КІВС «Леви» 3

«Емоції дуже позитивні. Це дуже символічно, це перший чемпіонат України з водного поло (пляжного), і він увійде в історію. Ми виступили новою командою, тут і гравці з «Динамо», і ті, які колись грали за цей клуб. Пограли всі, отримали задоволення. Ми прийшли з сім’ями, з вболівальниками, атмосфера була чудова.

Щодо фіналу, то ми розуміли, що в «Aquatiko» такий же бойовий склад, як і в нас, тож налаштовувалися, що в перших двох періодах буде боротьба. Так і було, але бойовими вдалися три періоди. В останній чверті суперникам, як на мене, вже забракло сил, і ми їх просто переплавали і фізично «передавили». Ми відірвалися і вже зберігали цей відрив м’ячів», – каже Олександр Дядюра, капітан ВК «Lviv Lions».

«Гра вдалася цікава і бойова, глядачам мала б сподобатися. Це було протистояння м’яч в м’яч. Не скажу, що ми десь поступалися, але в деяких моментах ми допустили більше помилок, ніж противники, і вони, все ж, переламали хід гри. Ми намагалися наздогнати, але не змогли. Грою ми задоволені. Шкода, що програли, але грали достойно», – розповів гравець ВК «Aquatiko» Роман Грищук.