НОВИНИ

Львівський фаховий коледж спорту запрошує на навчання

Львівський фаховий коледж спорту запрошує перспективних спортсменів на навчання на відділення водного поло на 2023-2024 навчальний рік у 7-10 класи.

У коледжі створені всі необхідні умови для поєднання навчання й інтенсивних тренувань, виїздів на змагання. Всі учні забезпечені безкоштовним харчуванням, а спортсмени з інших міст – проживанням у гуртожитку.

Навчально-тренувальний процес з учнями проводять досвідчені тренери вищої категорії.

Головним завданням відділення водного поло є підготовка резерву до юнацької, юніорської та національної збірних команд України, а також ватерпольного клубу «Динамо» Львів».

Вихованці відділення водного поло Львівського фахового коледжу спорту були учасниками та призерами Олімпійських Ігор, чемпіонатів світу та Європи. Багато з них і зараз виступають за ватерпольні клуби різних країн.

Нинішня національна збірна України в основному сформована з вихованців коледжу. А цьогоріч учні 9-11 класів готуються виступати у фінальних змаганнях чемпіонатів Європи у складі збірних команд України серед юнаків та юніорів (U-15 та U-17).

Впродовж останніх років Львівських фаховий коледж спорту є найкращим в Україні серед споріднених навчальних закладів.

Вступні іспити (тестування зі спортивної підготовки) на відділенні водного поло проведуть 27 і 28 травня.

За додатковою інформацією можна звертатися до старшого тренера відділення водного поло, заслуженого тренера України Наумчика Євгена Георгійовича за номером +38067 747 0565, або за електронним адресом waterpolotrainer@ukr.net.

Деталі та правила конкурсного прийому до спеціалізованої загальноосвітньої школи КЗЛОР «Львівський фаховий коледж спорту» є за посиланням www.ufk.lviv.ua/ua.