НОВИНИ
Новини

«Колаборантам та зрадникам не місце у водному поло України».

«Колаборантам та зрадникам не місце у водному поло України». Керівництво федерації водного поло України засудило поведінку 17-річного спортсмена Микити Сазонова, який прийняв громадянство «рф». На позачерговому засіданні виконавчого комітету ФВПУ обговорили ситуацію, яка склалась навколо молодого спортсмена уродженця Маріуполя - Микити Сазонова. 17-річний ватерполіст, який перебував у Львові і мав відправитись з молодіжною збірною України закордон на тренувальний збір, відмовився брати в ньому участь. Як виявилось, через місяць хлопець опинився у країні агресора – росії. Пропагандистські медіа вже зухвало тиражують новину, що юний ватерполіст Микита Сазонов прийняв громадянство «рф» і в майбутньому буде виступати у складі російської ватерпольної команди.
Виконком ФВПУ прийняв одноголосне рішення про виключення гравця із складу молодіжної збірної, а також усунення Сазонова М.М із списку кандидатів до складу національної збірної України. Також виконком ФВПУ звертається до КДК аби на гравця наклали максимальні санкції, які є згідно Дисциплінарного кодексу ФВПУ.
«У час повномасштабної війни росії проти України, усіх воєнних злочинів країни окупанта, вбивств та катування мирного населення України, керівництво ФВПУ не може бути осторонь таких ситуацій. Цю справу, щодо виключення Микити Сазонова, ми доведемо до логічного завершення. Не можуть спортсмени-зрадники, псувати репутацію великої родини Федерації водного поло України. Про подальші кроки ФВПУ, ми будемо детально і публічно розповідати»,- президент Федерації водного поло України - Олександр Свіщов.