НОВИНИ
Новини

Жіноча збірна України U-19 перемогла у міжнародному турнірі у Варшаві

Змагання тривали з 1 по 3 березня у межах навчально-тренувальних зборів до чемпіонату Європи, який розпочнеться наприкінці серпня. Суперницями українок на турнірі були команди Польщі, Литви, Ірландії та Словаччини.

СКЛАД ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ: Поліна Синиця, Вікторія Тимошенко, Анастасія Зеленко, Катерина Науменко, Анастасія Шевченко, Єлизавета Чорна, Анастасія Веремієнко, Марія Литвинюк, Мирослава Ченцова, Маргарита Синиця, Аліка Курмакаєва, Вероніка Мурзакова, Ірина Білецька, Вікторія Овсінська. Тренери: Олександра Мироненко, Євген Скиба.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ЗІ ЗБІРНОЮ УКРАЇНИ:
  • Ірландія – Україна 8-8
  • Україна – Словаччина 16-2
  • Литва – Україна 5-25
  • Польща – Україна 9-13

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ТУРНІРУ:
1 місце – збірна України
2 місце – збірна Ірландії
3 місце – збірна Польщі

«Це був дуже потрібний турнір для дівчат, вони давно не збиралися разом. Добре, що федерація водного поло України оплатила ще два додаткових дні перед початком змагань і дівчата мали змогу трохи звикнути одна до одної. Для мене це було корисно, тому що я змогла подивитись, хто на якому місці себе краще показує.

Усі ігри були корисні для дівчат. Матчі проти команд Ірландії та Польщі видалися дуже напруженими. Напругу створювали не тільки противник, але ще й помилки молодих рефері.

Декілька дівчат проявили себе особливо добре. По-перше, це наша воротарка Синиця Поліна, вона наша "стіна" і саме вона взяла приз найкращої голкіперки на турнірі. Наша капітанка Зеленко Анастасія була завжди безперечною лідеркою в нападі. І також Науменко Катерина, ця гравчиня не лише дуже добре відпрацювала у захисті, а й ще й у нападі чинила великий тиск на противника.

Ще я хочу сказати, що, на жаль, багато молодих та перспективних дівчат за минулий рік завершили ігрову кар’єру, і в нас у команді грає багато ватерполісток 2007 та 2008 років народження. Звісно, вони роблять більше помилок, ніж дівчата 2005 р.н., але не мають страху перед противником і дуже добре підігрують старшим дівчатам,» – поділилася головна тренерка жіночої збірної України U-19 Олександра Мироненко.