НОВИНИ
Новини

«Радий, що в збірної України високі результати після двох років паузи»

«Радий, що в збірної України високі результати після двох років паузи»,- президент Федерації водного поло України Олександр Свіщов.

Після ліги Націй нам важливо аби команда залишалась в ігровому тонусі і підтримувала форму. Тому, кубок Литви для збірної України був хорошим етапом підготовки до майбутнього чемпіонату Європи 2022 року. На турнір до Литви поїхали і двоє молодих гравців (Ігор Любінський і Данило Соколов) хлопці мали можливість відчути рівень головної команди і спробувати свої сили у турнірі.

 ⁃ Два завойовані трофеї: ліга Націй і кубок Литви - додають оптимізму напередодні чемпіонату Європи. Чи вдасться у цій формі підійти команді до змагань у Ізраїлі?

 ⁃ Хотілось би відзначити зараз атмосферу в колективі. Тренерський штаб зумів зробити хороший колектив. Помітно, що команда є єдиним цілим. Я сподіваюсь, що цей бойовий настрій буде в команді завжди. Попереду в збірної України будуть ще два тренувальні збори на яких тренерський штаб і повинен вивести хлопців на пік форми до чемпіонату Європи. Через коронавірусну пандемію, ми збірну не бачили в басейні понад два роки, зараз треба надолужувати час, коли збірна не була разом. Вірю, що попереду на нас чекають великі перемоги збірної України з водного поло.