НОВИНИ
Новини

Українці дізнались суперників на європейських університетських іграх в Лодзі

Українці дізнались суперників на європейських університетських іграх в Лодзі. Команда Львівського університету фізичної культури імені Івана Боберського потрапила до групи «B». Суперниками українців у квартеті «В» будуть наступні команди:

1. Lviv State University of PC 🇺🇦
2. Sheffield Hallam university 🇬🇧
3. Budapest Business School 🇭🇺
4. Corvinus university 🇭🇺

Перший поєдинок українці проведуть проти ватерполістів з Великої Британії, поєдинок стартує о 14:00 за київським часом. Трансляція буде доступна на офіційному YouTube каналі ФВПУ.

Напередодні змагань президент ФВПУ - Олександр Свіщов розповів медіацентру про завдання, які стоять перед хлопцями на турнірі.

«За відсутності офіційних турнірів через війну в Україні, ігри у Лодзі є наразі єдиними офіційними змаганнями, де зіграють чоловіки. Усі хлопці, які навчаються в університеті фізичної культури імені І. Боберського є гравцями національної збірної України. Вони є досвідченими ватерполістами, які мають проявити свій професіоналізм і здобути перемогу у турнірі. Завдання на турнір максимальні - хлопці в кожному поєдинку мають перемагати і гідно представляти нашу країну на спортивній арені. Нам потрібні перемоги у спорті, дуже хочеться в такий важкий час для країни, тішити наших вболівальників перемогами і бодай трохи їм підійняти настрій. Я впевнений, нам під силу виграти турнір у Лодзі. Хочеться бачити хлопців на найвищому п’єдесталі пошани і щоб у Польщі лунав гімн України, саме завдяки перемозі наших ватерполістів»,- заявив президент ФВПУ - Олександр Свіщов.