НОВИНИ
Новини

Віталій Лісун – державний тренер, Сергій Рябченко – головний тренер жіночої збірної України

Віталій Лісун – державний тренер, Сергій Рябченко – головний тренер жіночої збірної України

У столиці відбулося засідання конкурсної комісії Міністерства молоді та спорту України. До її складу увійшли представники міністерства, а також федерації водного поло України. За підсумками зборів, на посаду головного тренера національної збірної команди України серед жінок рекомендували Сергія Рябченка, а на посаду державного тренера – Віталія Лісуна.
Довідково:
Віталій Лісун грав за юнацьку та юніорську ватерпольні команди «Динамо Київ», а також за команду майстрів «Динамо Київ». З 2001 по 2003 роки працював у Комітеті з питань сім’ї, молоді та спорту України. Далі перейшов у інший вид спорту – стрибки у воду, де реалізував себе як старший тренер та державний тренер. Там працював до 2007 року.
У 2010 Віталій Лісун повернувся у водне поло на посаду державного тренера, ким працює і досі.

Сергій Рябченко був гравцем ВК «Маріуполь», у складі якого став багаторазовим чемпіоном України та грав на Кубках Європи, виступав за національну збірну України. Фахівець дбає і про розвиток жіночого водного поло в державі: з 2012 року є другим тренером збірної Донецької області серед жінок, а з 2019 очолює і жіночу збірну України з цього виду спорту.