НОВИНИ
Новини

Юрію Сидоровичу - 60!

Вітаємо з ювілеєм одного з найкращих захисників у історії українського водного поло, а нині – знаного тренера Юрія Сидоровича.

Юрій Омелянович – справжня легенда львівського «Динамо». За цей клуб він почав виступати 1980 року і доєднався до лав гравців-рекордсменів, які провели з командою найбільшу кількість матчів.

Серед найбільших здобутків Юрія Сидоровича – золота медаль першого в історії водного поло юніорського чемпіонату світу-1981 року, де він став автором «золотого» голу в фіналі проти італійців, «бронза» молодіжного Євро-1982, а також «бронза» чемпіонатів СРСР 1989 і 1991 років та «золото» чемпіонату України.

Українець добре себе зарекомендував і в закордонних клубах. Сидорович – чемпіон та володар Кубка Польщі, срібний призер та володар Кубку Мальти, грав також за команду Словаччини.

У ролі тренера Юрій Сидорович спробував себе ще в «Динамо», шість років допомагав Ігорю Зінкевичу будучи граючим тренером. Далі, із 2002 року, продовжив кар’єру вже у Львівському училищі фізичної культури, яке нині стало Львівським фаховим коледжем спорту, де й працює сьогодні. А від 2018 року Юрій Омелянович ще й допомагає на тренерському містку улюбленого «Динамо» Львів» Олексію Шведову.

Бажаємо Юрію Сидоровичу міцного здоров’я, сімейного затишку, уважних та старанних учнів, і звісно ж, перемог! З днем народження!