НОВИНИ
Новини

У Києві відбулось засідання Виконавчого комітету ВГО «Федерація водного поло України».У Києві відбулось засідання Виконавчого комітету ВГО «Федерація водного поло України».

У засіданні приймали участь троє із трьох членів Виконкому, зокрема, президент федерації – Олександр Свіщов, генеральний секретар Віталій Лісун та член виконкому Сергій Поляков.

У порядку денному засідання було питання щодо встановлення плати за виготовлення паспортів ватерполістів для спортсменів з водного поло. Результат голосування: «за» - 3, «проти» - 0, «утримались» -0. Заслухали на засіданні Віталія Лісуна, який запропонував встановити плату за виготовлення паспортів ватерполістів для спортсменів та повідомити членам ФВПУ реквізити для відповідного перерахування коштів. Виступаючий запропонував встановити тариф за виготовлення одного паспорту ватерполіста в розмірі 100,00 (сто) гривень.
Грошовий внесок сплачується на банківський рахунок ФВПУ за реквізитами:
Отримувач: ФВПУ (ВГО «Федерація водного поло України»)
ЄДРПОУ: 33745638 IBAN UA 42 3808 0500 0000 0026 0071 76117
Банк: Райффайзен Банк Аваль у м. Львів, МФО: 380805
Призначення:
добровільний внесок за виготовлення паспорту ватерполіста П.І.Б.
АБО
добровільний внесок за виготовлення паспортів ватерполістів клубу, команди, школи (вибрати потрібне) «ВЛАСНА НАЗВА»


У випадку, якщо добровільний внесок сплачується за виготовлення двох і більше паспортів ватерполістів - на вказану електронну пошту необхідно надіслати список спортсменів , за яких здійснена оплата у встановленій формі з підписом тренера у форматі PDF (шаблон списку можна завантажити ТУТ).Для виготовлення паспорту, спортсмен має надіслати на електронну пошту documentsfwpu@gmail.com скан-копії наступних документів:
1. Паспорт громадянина України або ID картку (за наявності) (скан-копія) АБО закордонний паспорт (за наявності) (скан-копія) АБО Свідоцтво про народження (скан-копія).
2. Довідка про навчання у школі (скан-копія).
3. Фотографія розміром 3,5х4,5 (електронний варіант).