НОВИНИ
Новини

Спогади тренерів та колег про загиблого героя України Віталія ЛісунаНа передовій у Харківській області (УТОЧНЕННЯ: у Сумській області) загинув державний тренер з водного поло – Віталій Лісун. На початку повномасштабної війни він вивіз свою сім’ю на безпечні території та повернувся до Києва. Чоловік не зміг стояти осторонь та вступив до лав Збройних Сил України, аби захищати нашу Батьківщину. 

У Віталія Лісуна залишилися дружина Олена та син Олексій. Хлопчикові всього 9 років. Він, до речі, також займається водним поло у «Динамо Київ».

Усіх, хто має можливість, закликаємо допомогти сім’ї фінансово.
5168745301838626 (картка дружини Віталія Лісуна – Олени Андріївни Барановської)

ДОВІДКОВО:
Віталій Лісун грав за юнацьку та юніорську ватерпольні команди «Динамо Київ», а також за команду майстрів «Динамо Київ». З 2001 по 2003 роки працював у Комітеті з питань сім’ї, молоді та спорту України. Далі перейшов у інший вид спорту – стрибки у воду, де реалізував себе як старший тренер та державний тренер. Там працював до 2007 року.
2010-го Віталій Лісун повернувся у водне поло на посаду державного тренера, ким працював до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

У відео – спогади тренерів та колег про загиблого героя України.