НОВИНИ
Новини

І тур чемпіонату України серед жінок: підсумки від президента ФВПУ та тренерів команд

«Я задоволений, що дівчата розпочали чемпіонат з водного поло. На даний момент дуже важко зібрати гравчинь, багато з них перебувають закордоном. Мені б хотілося збільшили кількість команд у чемпіонаті, але є об’єктивні реалії в країні. Не всі можуть бути в Україні та виступати за команди. Зараз ми працюємо над тим, аби зберегти жіноче водне поло в державі і поступовими кроками його розвивати. Вірю, що після перемоги України над ворогом жіночий чемпіонат розвинеться і водне поло загалом буде на вищому рівні», – президент ФВПУ Олександр Свіщов.

«Я, звісно, радий, що ми здобули дві перемоги, але хотілося б, щоб було більше команд і більше цікавих ігор та конкуренції. Нам не вдалося нормально підготуватися, зібрати всю команду на збори. Половина «амазонок» приїхала відразу на ігри, не долучившись перед тим до п’ятиденного збору. Відтак, підготовка була не така, як я собі уявляв. А так, результатом задоволений, задачу виконали. Нам вдалося набрати максимум очок у цьому турі, всім дівчатам дякую,» – підсумовує перший тур чемпіонату України головний тренер ВК «Динамо Амазонки» Львів» Євген Скиба.

«Від початку вересня ми цільово готувалися до цих змагань. До фінального етапу підготовки підійшли в хорошій формі, мали восьмиденний збір у Кам’янському. Але, на жаль, на зборі 90% спортсменок захворіли і мали високу температуру. Тож вся наша робота пішла нанівець. При цьому, у нас було завдання зберегти здоров’я дівчат. Так що грали у міру своїх сил,» – розповідає головний тренер збірної Києва Михайло Лебедєв.

«Ми зіграли дві гри та дуже шкода, що в обидвох програли. Зі Львовом нам гра не складалася, тому й програли з великим рахунком. З командою Києва ми боролись, але поступилися на один м'яч. У нас троє гравчинь грали з підвищеною температурою. Команда другий рік тренується далеко від дому, і може це також впливає на наші ігри. Попереду ще три тури, ми боротимемося за вище місце, а поки що йдемо на третьому. Дякую дівчатам, що навіть у такий важкий час ми змогли зберегти команду. Дякуємо ЗСУ, що ми можемо проводити та брати участь у чемпіонаті України,» – каже головний тренер збірної Донецької області Сергій Рябченко.