НОВИНИ
Новини

Гравець ватерпольного клубу «Маріуполь» - Валентин Сєдих, заплямував репутацію ватерпольної спільноти

У соціальних мережах з’явився скрін листування про ситуацію у тимчасово окупованому українському Маріуполі. У листуванні горе-ватерполіст зневажливо висловлювався про Збройні сили України та окремий загін спеціального призначення «Азов» (скрін переписки листування додаємо у фото 1). Така скандальна ситуація з виловлюванням В. Сєдих не залишає осторонь керівництво Федерації водного поло України. Контрольно-дисциплінарна комісія ФВПУ вимагає пояснень від ватерполіста – Валентина Сєдих, щодо його висловлювань про ЗСУ (додаємо рішення на другому фото). Медіацентр Федерації водного поло України спробував зв’язатись з гравцем ВК «Маріуполь» аби почути пояснення стосовно скандальних виловлювань. Мобільний номер ватерполіста поза зоною досяжності, немає відповіді і у месенджерах. Поки гравець на зв’язок не виходить.
Керівництво ФВПУ найближчим часом розгляне поведінку Валентина Сєдих на засіданні КДК, яке відбудеться 26-го серпня 2022 року. Якщо ж до цієї дати жодної відповіді від ватерполіста В. Сєдих не буде, ФВПУ звернеться до Служби Безпеки України аби саме правоохоронні органи дали належну оцінку діям даного атлета.


«Те, що ми побачили ці листування Валентина Сєдих про ситуацію в українському Маріуполі і про наші ЗСУ, мене дуже сильно здивувало і, водночас, обурило. У водному поло України не місце сепаратизму та колабораціонізму. Сам факт зневажливого виловлювання гравця Маріуполя – В. Сєдих про наших героїв, військових ЗСУ та бійців «Азову» - НЕПРИПУСТИМИЙ. Такі заяви від ватерполістів, які захищають нашу країну і на міжнародній арені не можуть дозволяти робити такі висловлювання. Наразі, ми дали можливість спортсмену дати відповідь, він взяв паузу і мовчить. Гаразд, якщо так - ми почекаємо 26-го серпня і контрольно- дисциплінарна комісія розгляне цю ситуацію на засіданні і прийме жорсткі рішення. Більш детальну інформацію ми надамо нашому медіа центру після проведення КДК ФВПУ»,- В.О головного тренера збірної України Ігор Зінкевич