НОВИНИ
Новини

Анонс першого туру чемпіонату України серед команд Суперліги

водне поло, федерація водного поло україни, федерація водного поло, водное поло, водне поло онлайн, водное поло федерация, водное поло смотреть онлайн, водне поло смотреть онлайн, водне поло дивитись, водне поло дивитись онлайн, водне поло україна
Анонс першого туру чемпіонату України серед команд Суперліги
Перший тур чемпіонату України серед команд чоловічої Суперліги пройде у Кам’янському відразу після матчу за Суперкубок. Матчі відбудуться із 21 по 23 жовтня. Змагатимуться шість команд, які поділили на дві групи.
Група А:
ВК "Динамо" Львів"
КЗ ЛОР Львівський фаховий коледж спорту
Зб. Київської області–ДЮСШ №21

Група В:
Зб. Харківської області
НТУ Харківський політехнічний інститут
ВК "Маріуполь"
У першому турі кожна команда групи А зіграє по одному поєдинку з кожною командою групи В.

Розклад матчів першого туру:

21.10.2021
18:00 ВК "Динамо" Львів" – ВК "Маріуполь"
19:30 НТУ ХПІ – КЗ ЛОР ЛФКС
21:00 Зб. Київської області–ДЮСШ №21 – Зб. Харківської області

22.10.2021
10:30 НТУ ХПІ – Зб. Київської області–ДЮСШ №21
12:00 ВК "Динамо" Львів" – Зб. Харківської області
13:30 КЗ ЛОР ЛФКС – ВК "Маріуполь"

23.10.2021
09:00 ВК "Динамо" Львів" – НТУ ХПІ
10:30 КЗ ЛОР ЛФКС – Зб. Харківської області
12:00 Зб. Київської області–ДЮСШ №21 – ВК "Маріуполь"

Склад суддівської колегії:

Дніпропетровська область: Гончарова В., Гончаров С., Склярова Н., Єгуренкова В.
Львівська область: Чобіт Т.
Донецька область: Костанда В.
Київ: Висотін В. ( головний суддя змагань ), Антонюк О., Погребняк В.

Команди заявлені у таких складах:

ВК "Динамо" Львів": Нікольський Костянтин, Бабаєнко Владислав, Дядюра Олександр, Мамєтьєв Юрій, Лісовий Михайло, Бабський Нестор, Грищук Роман, Джура Орест, Погосян Антон, Алєксєєв Костянтин, Кечеджі Ігор, Агаджанов Чінгіз, Осика Максим.

Збірна Київської області–ДЮСШ №21: Власенко Ілля, Трейтяк Артем, Захаренко Антон, Маруняк Богдан, Душник Єгор, Гусаков Денис, Часник Сергій, Непорожній Тарас, Орлов Владислав, Врублевський Володимир, Гірдвоін Антон, Ворожев Євгеній, Шабанов Данило, Ольховик Дмитро, Білостоцький Максим, Константинов Владислав, Рогожніков Іван, Голубенко Іван, Скуратов Вадим, Бондаренко Віктор.

КЗ ЛОР Львівський фаховий коледж спорту: Лободинський Андрій, Хитрий Марко, Любінський Ігор, Михайлов Андрій, Касіянчук Максим, Зелик Арсен, Гупаловський Дмитро, Соколов Данило, Смірнов Олександр, Кузніцов Дмитро, Труш Микола, Чижук Юрій, Ярмолюк Максим.

ВК "Маріуполь": Михайлов Владислав, Сазонов Микита, Седих Валентин, Тетеркін Іван, Шабан Данило, Криволапов Володимир, Зелений Ярослав, Бровченко Влад, Голік Артур, Коваленко Данило, Зарева Андрій, Белла Євгеній, Дяков Богдан, Шилін Тимур.

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут": Яровий Юрій, Самойлов Олексій, Царьов Костянтин, Бакшенєв Олександр, Токарєв Олексій, Саліхов Артем, Папкович Вадим, Алєксєєв Максим, Фатенко Антон, Пашков Артем, Пантюков Сергій, Ященко Віталій, Герун Максим, Цибульник Артем, Кабанов Олег, Ільченко Вадим, Однолєтков Артур, Бабенко Матвій, Петров Віталій.

Збірна Харківської області: Євстратов Вадим, Горудко Максим, Черпак Михайло, Зайцев Єгор, Скрипник В’ячеслав, Аргунов Антон, Бажинов Микита, Івахно Єгор, Македонський Борис, Роганов Ілля, Шмігель Євген, Ракітін Денис, Клунний Максим, Кисленко Денис, Романенко Владислав.
Made on
Tilda