НОВИНИ
Новини

Вітаємо з днем народження віцепрезидента Федерації водного поло України Миколу СмірноваМикола Смірнов – заслужений майстер спорту, бронзовий призер Олімпійських Ігор, одна із легендарних постатей для українського водного поло. Він – ветеран львівського ВК «Динамо». Вдалі виступи за клуб дозволили спортсмену потрапити до лав національної збірної, у складі якої здобував нагороди найбільших міжнародних змагань. У 1982 році Смірнов став чемпіоном світу, а у 1983 та 1985 роках – чемпіоном Європи. Також у колекції Миколи Олександровича – бронза Олімпійських Ігор 1988 року. На олімпіаді Смірнов провів 7 матчів та забив 9 голів.

Із 1989 року Смірнов грав у чемпіонаті Італії за команди «Сереббі» та «Джоларо». А після завершення кар’єри гравця дбає про розвиток водного поло у рідній країні на посаді президента Федерації водного поло Львівщини та віцепрезидента Федерації водного поло України.

Бажаємо Миколі Олександровичу сімейного затишку, здоров’я, довгих років життя, сили та наснаги у досягненні нових цілей!