НОВИНИ
Новини

Анонс! Навчально-тренувальні збори національної збірної команди України

водне поло, федерація водного поло україни, федерація водного поло, водное поло, водне поло онлайн, водное поло федерация, водное поло смотреть онлайн, водне поло смотреть онлайн, водне поло дивитись, водне поло дивитись онлайн, водне поло україна
Анонс! Навчально-тренувальні збори національної збірної команди України
У Кам’янському пройде НТЗ збірної України до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи. Збори розпочнуться 25 жовтня – через день після першого туру чемпіонату України серед чоловічих команд Суперліги.
У НТЗ візьмуть участь 16 гравців, а на турнір згодом вирушать 13 з них, троє тренерів та лікар. Кістяк збірної складе львівське "Динамо". Також долучаться ватерполісти з інших команд і українці, які грають за кордоном: Дмитро Ашанін, який грає у чемпіонаті Угорщини та Володимир Войтенко, який виступає у Литві. Збір попередньо триватиме до 3 листопада.
Кваліфікаційні змагання чемпіонату Європи пройдуть з 5 по 7 листопада, якщо дозволить ситуація з пандемією ковіду у світі. Місце проведення поки не відоме. У групі з Україною – Литва, Польща, Естонія, Латвія та Білорусь.