НОВИНИ
Новини

ВК «Динамо» Львів» достроково став чемпіоном України

Після 14 зіграних поєдинків ватерполісти "Динамо" набрали 42 бали, що є недосяжним для суперників. На другій сходинці зараз НТУ "ХПІ_ШВСМ" із Харкова, у яких 30 балів, а замикає трійку найсильніших ШВСМ "ВК Маріуполь" із 25 очками.

«Під час останніх матчів побачив позитивні зрушення в нашої команди. Щодо чемпіонства, то, звичайно, приємно. Але головне не те, що ми здобули цей титул, а те, щоб ми зберігали чемпіонат, могли грати, провели останній тур. Ніхто не буде розслаблятися, будемо грати на максимум», – розповів головний тренер ВК «Динамо» Львів» Олексій Шведов.

«Завдання ми виконали – ми не програли жодної гри. Але, якщо брати до уваги настанови тренерів, то в деяких моментах ще є над чим працювати. Цього туру більше давали грати молоді, вони мусять набиратися досвіду та мати ігровий час.

Ми достроково стали чемпіонами України, тому зараз сконцентруємося на міжнародних турнірах, у яких беремо участь: Water Polo Tour Series та фінал Північної ліги», – зазначає капітан ВК «Динамо» Львів» Олександр Дядюра.

«Цей тур Суперліги був емоційним і напруженим для вболівальників, особливо поєдинки за вихід до фінальної четвірки, яка буде вести боротьбу за медалі чемпіонату України. Були яскраві матчі і боротьба до останніх секунд гри. Це помітно по результатах поєдинків – різниця була в один-два м’ячі. Маємо вже сформовані четвірки: ВК «Динамо», НТУ «ХПІ – ШВСМ», ВК «Маріуполь» і дебютант чемпіонату «КІВС» Львів. Ми сьогодні бачимо очевидного лідера ВК «Динамо» Львів і сім команд, які можуть відібрати очки одна в одної. Мені сподобалась гра збірної Києва, до якої доєднались кілька досвідчених ватерполістів, і київська команда здобула дві перемоги. Я гадаю, що попереду на нас чекають цікаві матчі, насамперед, у боротьбі за срібні і бронзові нагороди. Дякую всій ватерпольний родині, що в такий важкий час для країни вони працюють на благо задля розвитку водного поло. Ми демонструємо, що водне поло живе і розвивається. Окремо хочу подякувати нашим хлопцям із збройних сил України, ветеранам російсько-української війни, які відвідали матчі Суперліги і з трибун спостерігали за грою. Я переконаний, це стане хорошою традицією аби наші військові були присутні на матчах з водного поло», – підсумовує президент ФВПУ Олександр Свіщов.