НОВИНИ
Новини

Другий тур чемпіонату України серед чоловіків: підсумки першого дня

Другий тур чемпіонату України серед чоловіків: підсумки першого дня
Стартував другий тур чемпіонату України з водного поло серед команд чоловічої Суперліги. Змагання тривають одразу в двох містах: у Києві та Харкові.
У столиці грають між собою ватерпольні колективи, які потрапили до групи А: ВК «Динамо» Львів», збірна Київської області-ДЮСШ №21 та КЗ ЛОР «ЛФКС».
У Харкові борються між собою команди групи B: збірна Харківської області, НТУ ХПІ ШВСМ та ВК «Маріуполь».

Підсумки першого ігрового дня змагань:

ВК «Динамо» Львів» – збірна Київської області-ДЮСШ №21 21-10 (4-1, 6-3, 4-3, 7-3)
СКЛАДИ КОМАНД:
ВК «Динамо» Львів»: Нікольський Костянтин, Бабаєнко Владислав, Дядюра Олександр, Мамєтьєв Юрій, Лісовий Михайло, Бабський Нестор, Грищук Роман, Джура Орест, Погосян Антон, Алєксєєв Костянтин, Кечеджі Ігор, Агаджанов Чінгіз, Осика Максим.
Збірна Київської області-ДЮСШ №21: Власенко Ілля, Трейтяк Артем, Захаренко Антон, Орлов Владислав, Врублевський Володимир, Непорожній Тарас, Душник Єгор, Скуратов Вадим, Часник Сергій, Гусаков Денис, Гірдвоін Антон, Маруняк Богдан, Білостоцький Максим.

ГОЛИ:
ВК «Динамо» Львів»: Бабаєнко Владислав (1 гол), Мамєтьєв Юрій (2 голи), Грищук Роман (3 голи), Джура Орест (5 голів), Погосян Антон (1 гол), Алєксєєв Костянтин (4 голи), Кечеджі Ігор (2 голи), Агаджанов Чінгіз (1 гол), Осика Максим (2 голи).
Збірна Київської області-ДЮСШ №21: Трейтяк Артем (2 голи), Захаренко Антон (1 гол), Гусаков Денис (4 голи), Маруняк Богдан (3 голи).

СУДДІ: Лісун В., Погребняк В.

Збірна Харківської області – ВК «Маріуполь» 11-7 (3-3, 2-2, 3-1, 3-1)
Склади команд:
Збірна Харківської області: Македонський Борис, Аргунов Антон, Горудко Максим, Клунний Максим, Роганов Ілля, Дехтяр Микола, Ракітін Денис, Черпак Михайло, Євстратов Вадим, Івахно Єгор, Шмігель Євген, Зайцев Єгор, Романенко Владислав, Скрипник В’ячеслав, Кисленко Денис.
ВК «Маріуполь»: Коваленко Данило, Дьяков Богдан, Шабан Данило, Тетьоркін Іван, Криволапов Володимир, Топал Микола, Белла Євген, Седих Валентин, Михайлов Владислав, Зарева Андрій, Обедінський Євген, Зелений Ярослав, Бровченко Владислав, Годик Артур, Шилін Тимур.

Голи:
Збірна Харківської області:: Роганов Ілля (1 гол), Ракітін Денис (2 голи), Черпак Михайло (2 голи), Євстратов Вадим (1 гол), Івахно Єгор (3 голи), Шмігель Євген (1 гол), Скрипник В’ячеслав (1 гол).
ВК «Маріуполь»: Дьяков Богдан (1 гол), Криволапов Володимир (1 гол), Седих Валентин (3 голи), Обедінський Євген (1 гол), Шилін Тимур (1 гол).

Судді: Ставертій О.В., Чобіт Т.О.


Розклад матчів 20 листопада:
Київ :
09:30 Збірна Київської області-ДЮСШ №21 - КЗ ЛОР «ЛФКС»
11:30 КЗ ЛОР «ЛФКС» - ВК «Динамо» Львів»
Харків:
17:15 НТУ ХПІ ШВСМ - ВК «Маріуполь»
Made on
Tilda