НОВИНИ

«Дуже приємно привітати з черговою перемогою одну з найкращих команд Європи,» - Ірина Гримак голова Львівської обласної ради

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак відвідала Кубок України з водного поло.

«Дуже приємно привітати з черговою перемогою одну з найкращих команд не лише Львівщини і України, а, я вважаю, всієї Європи. Ми знаємо, що цього року дуже багато хороших результатів наші гравці показали на міжнародній арені. Але я би хотіла зачепити більш глобально тему, тому що в країні війна, і ті події, які сьогодні відбуваються на гарячому фронті на півдні та сході нашої країни.


Попри таку погоду ви бачите, наскільки Львівщина непереможна в своєму пориві і бажанні бути кращими, бути вільними, спортивними, бути незалежними і рухатися вперед. Ті досягнення, і те, що сьогодні відбувається тут, навіть при такій погоді, - це є свого роду така допомога і моральна підтримка Збройних Сил України, які сьогодні боронять нашу державу. А наші хлопці та дівчата виборюють тут добру, хорошу історію, і формують новітню історію нашої країни, нашого регіону для того, щоб завтра з переможним фіналом хлопці повернулися сюди і ми спільно рухали і розвивали свою країну,» - каже голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, та додає:

«Хотіла би висловити воїнам вдячність за їхні недоспані ночі, за їхні, напевно холодні, ранки, але попри те, неспокіні вечори. Я дякую за те, що ми можемо сьогодні тут виховувати їхніх дітей, тренувати їх та забезпечувати їхнє майбутнє. Я дякую за їхній дух, за їхню силу волі. Тому що це тільки сильні духом, з синьо-жовтим палким серцем люди можуть сьогодні залишити на якийсь період часу своє звичне життя, ту справу, яку вони люблять, своїх рідних і близьких і піти боронити свою країну. Повірте, що напевно такі героїчні кроки притаманні не кожному, а справжнім українцям, тим, хто називається справжньою українською нацією.»