НОВИНИ
Новини

Фінал Суперліги з водного поло: коментарі тренерів, керівництва ФВПУ та гостей

«Хочу подякувати усім командам за цей чемпіонат, насамперед тим, які поруч із лінією фронту. Харків та Маріуполь, яким важко тренуватись, у яких немає баз. Київ, з цієї команди багато хлопців боронять країну. Дякую вам за участь і боротьбу. Звісно, вітаю ВК "Динамо" Львів" з чемпіонством. Хлопці молодці, показали яскраву гру», – Олександр Свіщов, президент ФВПУ.

«Хочу привітати "Динамо". На жаль, ніякої інтриги не було, адже є велика різниця в кваліфікації команд та якості гри. Поки "динамівцям" ніхто не може створити конкуренцію. А що стосується другого й третього місць, то тут було дуже-дуже цікаво, емоційно, дивилися всі матчі. Приємно було побачити гру нових львівських команд – "Акватіко" й "КІВС"», – зазначив віцепрезидент федерації водного поло України Микола Смірнов.

«Емоції переповнюють, і я зітхнув з полегшенням. Багато роботи в нас було проведено і якийсь етап ми здолали, навчилися багато чому. Дякую вболівальникам, функціонерам та хлопцям. Дякую за всі матчі та перемоги. А ще – безмежна вдячність ЗСУ, що ми могли змагатися», – каже головний тренер ВК «Динамо Львів» Олексій Шведов.

«Як для дебютного сезону, у нас непоганий результат, але, звичайно, хотілося кращого. Ми по сезону трішки "гойдалися", але на те він і спорт, щоб бути непередбачуваним. Сьогоднішня гра показала наш рівень. Загалом, ми маємо так грати зі всіма командами і пробувати нав’язати боротьбу "Динамо". Рівень є, хлопці хороші є, дані в них є, талант є. Головне – практика, і все буде добре», – розповів головний тренер команди Клубу ігрових видів спорту «Леви» (Львів) Олександр Цвіркун.

«Безумовно тішить, що львівське "Динамо" стало чемпіоном України. З цим хочу привітати гравців та тренерський штаб. Також, мені б хотілося відзначити команди з Харкова й Маріуполя. Розуміємо, з якими емоціями вони грали, який їхній моральний стан і скільки необхідно в собі віднайти сили, аби грати у водне поло і знаходити енергію для боротьби», – зазначив народний депутат України Ростислав Тістик.

«Дуже приємно бачити глядачів на трибунах. Дякую нашим Збройним силам, нашим захисникам та захисницям за те, що змогли провести фінал чемпіонату у Львові. Дякую усім, хто сьогодні здобуває перемогу, а "Динамо" вітаю з перемогою в чемпіонаті. Гордий з того, що чемпіон – зі Львівщини», – поділився начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Мої вітання гравцям, тренерському складу й керівництву клубу. Тішить, що в команді доволі органічно влилися молоді гравці. Впевнений, що коли війна завершиться нашою перемогою, ми будемо складати гідну конкуренцію на Європейській арені,» – зазначив начальник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

«Сьогодні всі команди – за одне. І коли ми дивилися матч, де львів’яни грали з харків’янами, то емоції такі, що вболіваємо за львів’ян, але дуже підтримуємо харків’ян через непросту ситуацію з активними атаками. Хоча ми всі змагаємося, ми змагаємося за одне – аби ставати сильнішими. Дуже тішимося за нашу команду, вболіваємо. Але тримаємо кулаки за всіх, за одне велике спільне бажання – перемогти,» – поділився перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.