НОВИНИ
Новини

2 тур Суперліги (група А): враження тренерів та підсумки від президента ФВПУ Олександра Свіщова

Чинні чемпіони України - ВК «Динамо» Львів» набрали максимум очок у другому турі і після шести зіграних поєдинків знаходяться на першому місці, маючи у своєму активі 18 очок. Між іншими трьома командами групи триває активна боротьба.

«У матчі проти «ЛФКС-Акватіко» намагався налаштувати команду, аби впродвож усього поєдинку був високий темп гри, щоб ми весь час могли награвати свої схеми. Десь не все вдалось, як би мені хотілось, але, загалом, хлопці вдало зіграли, здобули три перемоги», - головний тренер ВК «Динамо» Львів» Олексій Шведов.

Нагадаємо, що гравець «ЛФКС – Акватіко» Олександр Ричун отримав відзнаку найкращого гравця другого туру Суперліги (групи А). Переможця обирали спільним голосуванням тренерів команд групи А та суддівської колегії. Тренери відзначають, що за друге місце групи буде сильна боротьба.

«У нас на сьогодні є три рівні команди. Так, з ВК «Динамо» Львів» сьогодні ніхто не конкурує. Але за друге місце буде справжня битва та інтрига. Гадаю, що буде дуже цікава боротьба в наступних турах», - головний тренер збірної Закарпатської області УЖНУ - Володимир Гавриленко.


Враженнями від старту Суперліги з водного поло поділився і президент ФВПУ - Олександр Свіщов:
«На сьогодні в двох групах Суперліги з водного поло з’явилась інтрига та боротьба, і цей факт мене тішить. У чемпіонаті з’явилися дві нові команди зі Львова - «КІВС» та «ЛФКС- Акватіко». Вболівальники вже переконались і на власні очі бачили, наскільки загострилась боротьба за друге місце у групі А. Звісно, ВК «Динамо» Львів» є на голову сильнішим від суперників і поки конкуренцію їм ніхто не може скласти, але ми вже йдемо у правильному напрямку. В групі Б ми теж спостерігаємо боротьбу за перше місце.


Хорошу команду з молодих гравців вдалось зібрати наставнику ВК «Маріуполь» - Тимуру Шиліну. Хлопці в першому турі здобули максимум очок і цілком закономірно є на першому місці. Я впевнений, що там буде інтрига та боротьба у наступних матчах. Наразі ми намагаємося збільшити конкуренцію у чемпіонаті, і в цей складний час для країни ми маємо вісім команд у чоловічій Суперлізі. Я вважаю, це хороший сигнал і крок до розвитку водного поло в Україні».