НОВИНИ
Новини

«Для молодих хлопців це був певний іспит»: аналіз ІІІ туру WP Tour Series від головного тренера збірної U-19 та президента ФВПУ

ІІІ тур міжнародних змагань WP Tour Series для збірної України U-19 був важливим етапом підготовки до кваліфікації чемпіонату Європи. Нагадаємо, що українці показали четвертий результат з шести команд.

«Це був єдиний турнір перед кваліфікацією чемпіонату Європи, де хлопці збірної могли зіграти разом. Попередній збір у Кошице був тренувальний. По матчах можу сказати, що команда була ще незіграна, поступово від гри до гри знаходили зв’язки, розуміння один одного, і покращували свою гру.

Загалом, турніром я задоволений, побачив хлопців, їхні недоліки. Як на мене, то більш-менш добре зіграли: перемогли у «Полонії Битом», в команди Чехії. Програли сильним суперникам: «Новаки» більш досвідчені, ніж ми, непогана гра у нас вдалася з «Жаїбасом». Завдання на матч були поставлені і хлопці старалися їх виконати, зав’язалася непогана боротьба, але наші хлопці по силах трошки слабші.

У нас ще буде збір в Кошице перед кваліфікацією, де ми можемо надолужити проблемні моменти. Там буде відпрацювання елементів захисту і нападу, плюс розіграш зайвого. У нас просто не було достатньо часу, аби надолужити всі прогалини, які у нас є, але будемо старатися. У нас ще попереду шість тренувань, думаю, що зможемо за них щось награти,» – розповів головний тренер збірної України U-19 Юрій Сидорович.

«Дуже добре, що тренерський штаб ВК «Динамо» Львів» пішов на зустріч і дав можливість збірній України U-19 зіграти у третьому турі WP Tour Series. Для молодих хлопців це був певний іспит і хороша практика в басейні. П’ять хороших матчів, в кожному з яких наші гравці додавали у якості гри. Це було особливо помітно в останньому поєдинку проти лідера групи – команди «Жаїбас», де українці продемонстрували характер і дуже гарно зіграли.

Напередодні кваліфікації до чемпіонату Європи серед юніорів команда отримала ігрову практику, а тренерський штаб побачив, над якими аспектами тактики потрібно ще працювати. Попри непросту групу, збірна України повинна гідно виступити і представити нашу країну. В команди Юрія Сидоровича є великий потенціал, є хороші молоді ватерполісти», – зазначив президент ФВПУ Олександр Свіщов.

Кваліфікація чемпіонату Європи U-19 відбудеться з 14 по 17 березня. За вихід з групи збірна України зіграє у Бухаресті з командами Нідерландів, Румунії, Литви та Кіпру.