НОВИНИ
Новини

"Хотів би відзначити позитивні моменти щодо молоді": підсумки 5 етапу Water Polo Tour Series

Нагадаємо, що змагання відбулися у словацьких Новаках з 10 по 12 травня. Збірна України зіграла на турнірі у рамках підготовки до Ліги націй, яка відбудеться восени у Чехії.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ЗІ ЗБІРНОЮ УКРАЇНИ:

  • Збірна України – збірна клубів Словаччини 11-9 (2-1, 2-0, 4-4, 3-4)
  • Новаки – збірна України 5-6 (0-1, 2-1, 1-1, 2-3)
  • збірна України – Полонія Битом 16-4 (3-0, 3-1, 4-1, 6-2)
  • збірна України – "Жаібас" 7-9 (2-2, 0-2, 3-2, 2-3)

Турнірну таблицю прикріплюємо у галереї.

«Хотів би відзначити позитивні моменти щодо молоді. Молодь зростає, не в усіх однаково все вдається, але видно що прогресують, вже не так губляться в грі, підходять до матчу з більшим розумінням. Але це ще далеко до того результату, який би хотілося мати. Це довгий шлях і багато праці.

Через травму цей тур пропускав наш основний бомбардир Костянтин Алєксєєв, але нам вдалося закрити цей пробіл. Все ж, якби цей гравець був з нами, то, можливо, вдалося б перемогти і в матчі з «Жаїбасом». Ми зробили висновки після минулого туру, і загалом гра з цим суперником цього разу була краща. Минулого разу ми провалили перший період, а тут в певний момент був рахунок 6:6. На жаль, не вдалося втримати хоча б нічию. Але позитивна тенденція є, бачу симбіоз молодих гравців та більш досвідчених.

Також хочу відзначити, що раніше молодь більше була на лаві запасних, а тепер вони значно більше часу проводять на полі, я б сказав що навпіл з основними гравцями. Тому в матчах рахунки може й не з великими відривами, але перемога є», – підсумував тур головний тренер збірної України Олексій Шведов.

Фінальний, 6 етап Water Polo Tour Series відбудеться 14-16 червня в Новаках. Там зіграє збірна України в максимально наближеному складі для участі в міжнародних змаганнях.