НОВИНИ
Новини

Збірна України U-17 посіла 6 місце міжнародного турніру NCVP CupПідопічні Євгена Наумчика спершу зіграли з командами Польщі, Румунії та Грузії за вихід з групи А.

збірна України – збірна Румунії 6-9 (2-3, 2-2, 1-1, 1-3)

збірна Грузії – збірна України 9-3 (1-0, 3-1, 3-2, 2-0)

збірна Польщі – збірна України 8-7 (2-2, 2-1, 1-2, 3-2)

За підсумками групового турніру, українці були четвертими. Далі – зіграли зі збірними Варшави та Грузії.

збірна України – збірна Варшави 12-6 (2-2, 1-4, 4-0, 5-0)

збірна Грузії – збірна України 6-4 (0-2, 3-0, 1-0, 3-1)

Перемігши суперників з Варшави та поступившись грузинам, збірна України посіла 6 місце NCVP Cup U-17. Для наших хлопців турнір у Словаччині був етапом підготовки до кваліфікації чемпіонату Європи.

«Шосте місце – це результат, яким не можу бути задоволеним. Але те, що ми за три дні зіграли п’ять матчів з командами, які нам чинили великий супротив, однозначно має позитив. Ми подивилися, які в нас є слабкі сторони, а це – ударна техніка. Якщо подивитися у статистику, то ми дуже мало пропустили, здається, що найменше з усіх команд, але й дуже мало забили. Це свідчить, що тактично ми грали правильно, але реалізація моментів, ударна техніка в нас дуже слабенька. Також перевірили деяких гравців, які претендують на участь у чемпіонаті Європи. Дехто підходить, дехто ні,» – розповідає головний тренер збірної України U-17 Євген Наумчик, та додає:

«Мали змогу подивитися на гру команд, які стануть нашими суперниками на чемпіонаті Європи, а це – збірні Румунії та Молдови. Румуни нас переважають, навіть якщо ми підсилимося (а ми підсилимося). Але й румуни не були у повному складі, у них також є три-чотири гравці, які можуть долучитися до команди. Молдова була в найсильнішому складі, але ми з ними не зустрічалися, натомість дивилися і вивчали гру. Грізний суперник, вони постійно мають навчально-тренувальні збори закордоном, і вони покращили свою гру в порівнянні з тим, що було раніше. Вони зіграні, мають можливість хороших тренувань.

Наші хлопці будуть тренуватися у своїх клубах. Як з фінансових, так і з законодавчих причин, не маємо змоги вирушити усі разом на закордонні збори, тож гравці будуть відпрацьовувати помилки кожен у своєму клубі. А вже за кілька днів до чемпіонату Європи зберемося у Львові та потренуємося усі разом.»

Нагадаємо, що кваліфікація чемпіонату Європи U-17 відбудеться з 15 по 19 березня в румунському Тиргу-Муреш.