НОВИНИ
Новини

Вища ліга серед жінок: коментарі тренерів, президента ФВПУ та гостей

Нагадаємо, що ВК «Динамо Амазонки»-КДЮСШ ім. Ю. Кутенка посіли перше місце чемпіонату, збірна Києва – друге, а збірна Донецької області – третє.

«Емоції, звісно, лише позитивні. У нас був важкий чемпіонат, я б не сказав, що всі ігри були прохідні. Але я дуже задоволений командою, дуже цікаво було грати. Радий, що ми виграли», – ділиться Євген Скиба, головний тренер ВК «Динамо Амазонки»-КДЮСШ ім. Ю. Кутенка.

«Зробили інтригу, але не все вдалося. Дуже хотіли виграти у команди Львова, але не змогли. Тим не менше, крок вперед зробили – минулого року ми були третіми, а тепер другі. Дівчатами своїми задоволений, є прогрес», – каже головний тренер збірної Києва Михайло Лебедєв.

«На жаль, цього року в нас видався невдалий сезон. Але в даний час, я думаю, що дівчатам дуже важко психологічно грати, бо ми не живемо вдома два роки. Це, мабуть, психологічно давить на них. А сьогоднішньою грою я задоволений, дуже гарно зіграла наша воротарка, рахунок був кращий, ніж на другому і третьому турах», – розповідає головний тренер збірної Донецької області Сергій Рябченко.

«Я вдячний, насамперед, нашим ЗСУ за те, що можемо проводити змагання. А дівчатам за те, що боролися та показали характер. Я дуже дякую нашим дівчатам за перемогу», – поділився президент Федерації водного поло України Олександр Свіщов.

«За те, що в час війни тримають форму, тішать своїх вболівальників – велика подяка і великий респект. Цього року складніше організовувати такі турніри, ніж в минулих роках, ми це розуміємо. Тому велика подяка всім, хто займалися організацією, дівчатам, які билися. Насправді, перемогли всі», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Вітаємо львівські команди, і хлопців, і дівчат, які знову стали чемпіонами України. А від себе хочу сказати, що федерація плавання Львівської області буде продовжувати максимально готувати кадри для нашого водного поло, щоб вони й надалі були чемпіонами України», – каже Андріян Гутник, голова Львівської обласної федерації плавання.