НОВИНИ

«Ми показуєо всьому світу, що ми живемо і розвиваємося,» - Андрій Садовий

Міський голова Львова Андрій Садовий відвідав Кубок України з водного поло. Про спорт під час війни та відкриття нових басейнів у Львові поспілкувався з медіацентром ФВПУ.

«Це – унікальний поєдинок, бо він відбувається в часи війни, і ми показуєо всьому світу, що ми живемо і розвиваємося. Це є дуже потужне промо для країни. Сьогодні важливо розвивати спортивні споруди, об’єкти, тому що наші ветерати мають мати куди приходити і займатися спортом. Це критично важливо.

Я зараз всіляко підтримую спорт для дітей, тому що діти не винні що війна. Але само собою мають бути усі заходи безпеки. Ми, до речі, плануємо почати будувати басейн на Левандівці біля школи. І наша політика – вибудувати декілька відкритих басейнів у Льові. Я думаю, це буде корисно і для дітей, і для мешканців, які поруч живуть. Спорт – це здоров’я, це позитивна енергія. Емоції, які ти маєш в душі, коли піднімається український прапор, бо наші перемагають, з чим їх можна порівняти? Хіба з тим, коли збройні сили атакують ворога. Сила така сама,» - розповів Андрій Садовий. Та додав:

«Велика подяка всім, хто має сміливість сьогодні воювати та бути на передовій, це – обов’язок кожного чоловіка в нашій країні. А в майбутньому, думаю, всі громадяни мають бути готові до захисту Батьківщини. Щоб ворог боявся на нас нападати. Взагалі, всім спортсменам велика подяка, тому що це люди, які мають драйв, енергію, і віддають своє здоров’я. Хтось сьогодні на полі бою, а хтось виборює чемпіонські титули для нашої країни, робить для неї промо.»