НОВИНИ
Новини

ВК «Динамо» Львів» – бронзовий призер WP Tour Series

Завершився міжнародний турнір з водного поло WP Tour Series, ініціатором якого був ВК «Динамо» Львів». Змагання складалися з шести з’їзних турів.

ПУДСУМКИ ЗМАГАНЬ:

1 місце - ВК «Жаібас» (77 очок)
2 місце - КВП «Новаки» (70 очок)
3 місце - ВК «Динамо» Львів» (64 очки)
4 місце - ВК «Полонія Битом» (33 очки)

*Національна збірна Чехії та LSTW Лодзь не зіграли в усіх турах, тому в підсумкову турнірну таблицю не враховані.

«Турніром ми дуже задоволені, але поборотися могли б і за вищі місця. Ближче до кінця сезону ми показували кращі результати, ніж на початку, більш змістовну командну гру. А перші тури для нас були менш вдалі, ми поступалися нашим основним конкурентам – «Новакам» та «Жаібасу». Інші суперники були нижчого рівня, то їх перемагали. Трохи пізніше наша гра вже вирівнялася, з «Жаібасом» розійшлися нічиєю, а в «Новак» вигравали. В останньому турі у «Новак» також виграли, а «Жаібасу» поступилися. На початку сезону в нас додалися молоді гравці і ще не було такої зіграності, як ближче до кінця,» – розповідає головний тренер ВК «Динамо» Львів» Олексій Шведов та додає:

«У нас було по дві гри щодня, це був напружений графік. Загалом ми в турнірі зіграли 30 матчів, завдяки цьому можемо розвиватися і рости. Зростаємо й індивідуально, і як команда. Та практика, що є в Україні, недостатня для вдосконалення тактично-технічних навиків і тому це гарний досвід, ми зіграли наче ще один чемпіонат, більш потужний. Наступного року також плануємо грати у WP Tour Series, тож будемо боротися.»


«Хочу подякувати Новакам за те, що прихистили нас та чехів, адже ми свої домашні тури проводили у Словаччині. Щодо майбутнього, то в нас були збори в Новаках і ми вирішили, що продовжуватимемо цей турнір. Я думаю, буде шість команд. Напевно не буде команди Лодзя, а натомість, можливо, долучиться «Мішкольц» з Угорщини. Сезон почнеться осінню: перший тур плануємо провести у жовтні, другий – у листопаді, наступні – розподілимо впродовж сезону. Команда Львова свої домашні матчі прийматиме знову в Новаках, адже в Україні поки такої можливості нема», – розповідає директор ВК «Динамо» Львів» Ігор Зінкевич та додає:

«З позитиву – хочемо, аби були онлайн-трансляції матчів. Майже всі клуби погодилися на це, тож будемо працювати над організацією.
Говорив і з литовцями, і зі словаками, усі дуже задоволені турніром, що WP Tour Series відбувся. Звичайно, що були і певні недоліки, над ними будемо працювати у наступному сезоні. Наприклад, не може команда, яка заявилася на змагання, пропускати тури. Плюс харчування і проживання має бути всюди однаковим. Помилки будемо виправляти, аби наступного року турнір був ще кращим.»