НОВИНИ
Новини

Микита Сазонов не матиме права займатися водним поло в Україні

Контрольно-дисциплінарна комісія ФВПУ застосувала дисциплінарні санкції щодо українського ватерполіста Микити Сазонова, який під час повномасштабної війни Росії проти України перейшов грати до клубу країни-агресора та прийняв російське громадянство.

КДК дослідила, що Микита Сазонов покинув розташування збірної команди України U-19 та відмовився від подальшої участі у змаганнях. Таке рішення юнак аргументував тим, що не міг вийти на зв’язок зі своїми батьками, які перебували у Маріуполі, не мав закордонного паспорта та планував поїхати до тітки у Польщу. Однак, згодом зі засобів масової інформації стало відомо, що Микита Сазонов вирушив до Росії, прийняв громадянство країни-агресора, вступив до училища олімпійського резерву №4 (м. Чехов, Московська область) та доєднався до ватерпольного клубу «ШТУРМ-2002» (м. Руза, Московська область).

Логічним рішенням Контрольно-дисциплінарної комісії ФВПУ стало ухвалення санкцій про довічну заборону Микиті Сазонову здійснювати діяльність, пов’язану з водним поло в Україні, дискваліфікацію з поточних змагань та виключення з учасників майбутніх змагань ФВПУ, FINA та LEN. Також Сазонова позбавлять звань та нагород і він має сплатити грошовий внесок.

Директива контрольно-дисциплінарної комісії (КДК)

Рішення контрольно-дисциплінарної комісії (КДК)