НОВИНИ
Новини

«Хлопці старалися, але видно, що було мало часу для підготовки, тому мали деякі непорозуміння в грі», – Юрій Сидорович про кваліфікацію чемпіонату Європи

Збірна України U-19 зіграла на кваліфікаційному турнірі чемпіонату Європи. Українці потрапили до групи D, яка змагалася 14-17 березня у Румунії.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ЗІ ЗБІРНОЮ УКРАЇНИ:

• Україна – Нідерланди 8 – 13 (4 - 2, 1 - 3, 2 - 4, 1 – 4)
  • Україна – Литва 25 – 5 (6 - 2, 5 - 1, 8 - 0, 6 – 2)
  • Україна – Румунія 6 – 14 (3 - 6, 0 - 5, 2 - 2, 1 – 1)
  • Кіпр – Україна 5 – 14 (1 - 3, 2 - 3, 1 - 5, 1 - 3)

Збірна України посіла третє місце в групі та не пройшла до наступного етапу змагань.

«Гра з Нідерландами з самого початку нам вдавалася. Був рівний рахунок, запекла боротьба, але нас не вистачило наприкінці. Вони були фізично краще підготовлені. У тактиці ми не поступалися, вибрали гру в обороні на контратаках і вона нам у перших періодах вдавалася. Але потім було видно, що хлопці втомилися і допускали помилки, які завершувалися голами у наші ворота. Після поєдинку я розмовляв з тренером нідерландців, і йому дуже сподобалася наша команда, це була хороша гра.

Другий матч з Литвою – у нас тут проблем не було, ми впевнено виграли.

Третя гра з румунами нам не вдалася. Багато причин можна назвати. Грали на полі господарів, у наших хлопців було дуже велике бажання виграти і це суперник, у якого можна вигравати. Але з перших хвилин якась розгубленість появилася, невпевненість в обороні, в атаці, дуже багато неточних пасів. Таке враження було, що вони перегоріли.

Перед матчем з Кіпром було відчутно, що хлопці подавлені, але нічого, зібралися і виграли матч.

Хлопці старалися, але видно, що мало було часу для підготовки, тому деякі непорозуміння були в грі і в захисті. Наприклад, команда Нідерландів вже 4 роки разом тренується, а ми два місяці. Але хлопці молодці, я дуже вдячний їм за те, що вони приїхали, зібралися. Вдячний федерації водного поло України, що доклали стільки зусиль та уваги. Втім, на сьогоднішній день у нас такі результати», – коментує головний тренер збірної України з водного поло U-19 Юрій Сидорович.