НОВИНИ
Новини

Чоловіча та жіноча збірні України не пройшли кваліфікацію чемпіонату Європи

Результати матчів чоловічої збірної України:
Мальта – Україна 14-7 (2-1, 3-0, 5-3, 4-3)
Болгарія – Україна 13-23 (4-5, 2-5, 2-7, 5-6)
Україна – Німеччина 4-17 (1-4, 2-4, 1-6, 0-3)

Українці здобули три залікові бали та посіли третє місце в групі В після Німеччини та Мальти. Болгарія зупинилася на четвертій позиції в групі. Однієї перемоги для синьо-жовтої команди виявилося замало, аби пройти у фінальну частину чемпіонату Європи.

"Я думаю, що гра відповідає підотовці. Щоби грала збірна, їй треба тренуватися. Останнім часом не мали змоги тренуватися разом, хлопці були залучені до інших справ і сама гра відповідає тій готовності, яка в нас є. Звісно, що є багато помилок, треба буде змінювати склад, омоложувати і накатувати молодших гравців. Однак, в нас у чемпіонаті недостатньо сильних ватерполістів, з яких можна було б вибирати. Тож дивимося на тих, що є, та намагаємося зробити нашу майстерність кращою. У багатьох моментах нам гра вдається, але в багатьох ми не можемо реалізувати задумане.
Зараз ми можемо підготувати склад та виступити на рівні Ліги націй, яку ми виграли. Але щоб виступати з топами, а збірна Німеччини – це один з лідерів, ми маємо обігруватися з такими командами та мати постійний спаринг з ними", – пояснює головний тренер збірної України Олексій Шведов.

Результати матчів жіночої збірної України:
Чехія – Україна 13-7 (4-2, 2-3, 3-2, 4-0)
Сербія – Україна 19-1 (6-0, 3-0 , 5-1, 5-0)

Українки посіли третє місце в групі після Сербії та Чехії, не здобувши жодного бала, й відтак, не пройшовши до фіналу чемпіонату Європи.

"Команда Сербії – дуже гарна, в неї гарні стовпи. Наша команда намагалася грати, але з такими суперницями це важко. Вони зібрані, більше тренуються. Ми мали збір, але цього мало. Деякі гравчині не знали що робити, бо команда мало грає разом, ми мало збираємося. Ми не зіграні, на жаль.
З командою Чехії було багато помилок, ми їх розбирали. Ми могли б зіграти краще, але маємо такий результат.
Ми розмовляли з дівчатами, що гравчині повинні тренуватися у клубах, напрацьовувати певні моменти. І психологічно треба бути більш стабільними. В нас багато молодих ватерполісток, в яких мало ігрового досвіду, і тому такий результат. Нічого, маємо над чим працювати", – каже головний тренер жіночої збірної України Сергій Рябченко.